Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más 22 hónapos baba is nyaloga...

Más 22 hónapos baba is nyalogatja a gyurmát?

Figyelt kérdés
Kisfiam nagyon szeret gyurmázni, de sokszor nyalogatja. Mondjuk neki, hogy nem szabad, meg ő is szokta mondani, de aztán mégis nyalogatja. (egyébként nagyon jó illata van a gyurmának, lehet emiatt). Hogyan lehetne leszoktatni?
2021. jún. 11. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 20 hónapos a fiam, mindent is a szájába vesz, a gyurmát pont nem. Mondjuk én sógyurmát készítek neki, azért annak elég gusztustalan íze van. Esetleg próbáljátok először azzal, hátha utána inkább a másikat se akarja megkóstolni, mert vacak.
2021. jún. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
A lányom 7 évesen is simán megcsinálta...
2021. jún. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
már nem nagyon baba lassan két évesen :D de bőven mindent megesznek még homokot, sarat, gyurmát, ceruzást , bogarat, cipőtalpat...stb oda kell figyelni még nagyon:) a gyurma sós és szerintem az illata is kellemes biztos csábító a piciknek:)
2021. jún. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 babyboom567 ***** válasza:

4,5 évesem van, simán nyalogatja.

Csinálj só-liszt gyurmát,nálunk a bölcsiben is az volt,attól nem lesz baja.

2021. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) kipróbálom a só-liszt gyurmát, hátha az nem fog neki ízleni 😄
2021. jún. 11. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!