Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 16hónapos kisfiam most kezdett...

16hónapos kisfiam most kezdett iszonyú hisztis lenni ha valami nem úgy van vagy engedünk jön a hiszti..Eddig nem volt ilyen első babánk és néha csak nézek,hogy ez most tényleg velünk történik?😆

Figyelt kérdés
Védőnönk mondta 2-3 évesen rosszabb lesz.Ez komoly? Egyik anyukának meséltem Ő ledöbbent,h.az ő gyerekei nem voltak ilyenek.Mit rontottunk el?
2021. jún. 20. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem típus kérdése. Anyukámnak 3 gyereke van 3 hisztifokozattal. Nekem csak egy van annyi idős, mint a tied és ő is nagyon hisztis. Veri a fejét a falba/földbe ha valami nem tetszik neki.
2021. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Hat ez ilyen. Isten hozott a klubban
2021. jún. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Nyugodj meg, minden rendben van! A gyerek próbálgatja a határokat. Az a fontos, hogy legyetek következetesek. Ha valamit okkal nem engedtek, akkor a nem maradjon nem, akármilyen hisztit csap a gyerek. A hiszti kellemetlen, de hasznos. A gyerek szembesül vele, hogy bizony vannak határok, korlátok, illetve lassan-lassan megtanulja kezelni az indulatait.

Ne foglalkozz a körülöttetek méltatlankodókkal. A gyerek hosszú távú érdekét tartsd szem előtt. Azon sem érdemes aggódni, hogy másnak nem hisztizik a gyerek. Nekik majd lesz más harcuk a gyerekkel.

Bízz magadban, jól csinálod, jó anya vagy! (A bizonytalanságot azonnal kiszúrja a kölyök, és ki is használja).

2021. jún. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem rontottatok el semmit, ez a kor velejárója. És sajnos ez még rosszabb is lehet. Az az anyuka vagy hazudott vagy piszkosul szerencsés.
2021. jún. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Az én lányom 1 hét múlva lesz 2 éves és ugyanezt csinálja. Első gyerek és fingom sincs mi a f@szt csináljak néha. De most magamban kicsit örülök hogy nem vagyok egyedül....😄😄
2021. jún. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Dackorszak.

Következetesnek kell maradni.

2021. jún. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát bekönnyezett a szemem, ahogy ezeket olvastam. Az én két és fél évesem is olyan, hogy egyszerűen nem lehet rászólni. Bármilyen szépen mondom, hogy üljön le a székben (mert áll), először csak azért is csinálja, a harmadik szólásra meg földhöz vágja magát, üvölt, a földhöz üti a fejét, és akár órákig duzzog. Más gyerek leül...

És nem segít sem a szépen kérés, sem a kiabálás, sem az idétlen "juuuj, nézd csaaaak" figyelemelterelés. Lekenyerezni nem akarom, ezt az idióta viselkedési én nem fogom csokival meg ilyesmiket jutalmazni. Volt már hogy elvesztettem a türelmem és rácsaptam, természetesen az sem.

Most ráb****tam az ajtót, otthagytam, le se szarja, már 20 perce. A másik szobában ülök szétmállott idegekkel, összetörve. Az előbb hallottam, hogy vidáman karattyol magában, aztán valami csattanás, most hisztis vinnyog, de ki nem jönne a világért sem. Hát én meg nem megyek be. Elegem van.

Jó, hogy nem vagyok egyedül.

2021. júl. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Látom, "javítgatta" a telefonom, amit írtam. Mindegy, remélem érthető.
2021. júl. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát nem vagy egyedül.Rám 1-2 anyuka csodálkozva néz,h.komolyan? Hát az ővé ilyent nem csinál.Nem,a francokat nem nem tudom mit kell szépíteni.Teljesen igazad van van,h.nálam is elpattan a cérna rászólok semmi megütn,rácsapni még nem jutottam el odáig.Próbálom ráhagyni.Volt egy idő a hajamat huzta mikor elérte,szerencsére arról leszokott.A hiszti földhöz csapkodás még meg repülnek a játékok.Hát ez van😅
2021. aug. 11. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!