Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan vágjam le a körmeit? P...

Hogyan vágjam le a körmeit? Pár napja nem hagyja a fiam,hogy levágjam a körmeit. Rúgdalózik stb. Nem tudom miért nem engedi,eddig hagyta. 2éves 2hónapos

Figyelt kérdés
2021. jún. 27. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Alvás közben vágd le neki...
2021. jún. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Mert dac korszakban van azért.
2021. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Én kapcsoltam mesét. De ez csak egy időszak. Majd elmúlik.
2021. jún. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Mindig akkor vágtam le, mikor mélyen aludt
2021. jún. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Alvás közben jó ötlet.
2021. jún. 27. 12:58
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha alvás közben vágjátok le, sose fogja megszokni a köröm vágást, hogy ez egy kötelező procedúra. Én mondókazok neki, nagyon szereti így. Vannak tök jó kis ujj számolós mondókák. Pl. Hüvelykujjam almafa; Ez a malac piacra megy, stb.
2021. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Mi is mondókáztunk, amikor nem akarták, alvás közben nagyon rossz ötletnek tartom. Egyrészt sosem szokja meg, másrészt felébredhet, harmadrészt neked kényelmetlenebb, így könnyebben okozol sérülést.
2021. jún. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Alvás közben szoktuk, máskülönben soha nem tudnánk levágni a körmeit. Amikor kisebb volt, simán engedte, de aztán jött a dackorszak... Szerintem idővel fog változni, de addig is le kell vhogy vágni.
2021. jún. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Valami játékkal esetleg rávenni?


Kiteszel 10 valamit, amit szeret (nasi, játék, akármi), és ki kell őket váltani, vagy "megmenteni" a levágott körömdarabkákkal

2021. jún. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!