Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aggódjak vagy csak felfedez...

Aggódjak vagy csak felfedez dolgokat?

Figyelt kérdés
3 éves a kislányom. Az utóbbi pár napban olyanokat mond hogy neki fáj a szíve és ma is jön oda hogy fogjam meg a mellkasát mit csinál a szíve? (kérdezte) Valószínűleg érezte hogy dobog épp futkosott picit erősebb, gyorsabban vert neki. De kérdezte pl ivás után is, vagy csak úgy a semmiből. Mivel mostanában nem egyszer hallottam tőle ezért mindenképp szólok a háziorvosának. Inkább futkosok vele pár felesleges kört mint hogy szemet hunnyak felette. Még talán annyi az észrevételem, hogy néha beszéd közben "kifárad". Amúgy életvidám eleven kislány. Igazából csak arra lennék kíváncsi vajon ezek utalhatnak betegségre? Vagy ismerkedik a testével és vannak észrevételei (pl.hogy dobog a szíve)
2021. júl. 7. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
99 % hogy csak felfedezés, de én is beszélnék a gyerekorvossal.
2021. júl. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak felfedezi a testét.
2021. júl. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szép is csak felfedez, esetleg egy mesében hallott, láttott erről valamit és kiragadta.

De az a biztos ha beszélsz a dokival

2021. júl. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valaki a környezetében nem szívbeteg? Hallotta hogy panaszkodik, vagy valami...
2021. júl. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha mostanában hamarabb elfárad, esetleg légszomja van, van a körmei vagy szája kékesebb/lilább akkor holnap irány a doki. Ha futkorászás után mondja, hogy fáj a "szíve" /mellkasa akkor is.

Remélem, persze hogy nincs baja, de tényleg jobb ha minél hamarabb látja az orvos.

2021. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

21:02 hát végülis lehetőséges hogy hallatott ilyes fajta megnyilvánulást de én konkrétan nem emlékszem de nincs kizárva..


21:17 elszíneződés szerencsére nincs ilyenkor egyből ezeket nézem én is. Persze holnap mindenképp beszélek a háziorvosával utalja be kardiológiára biztos ami biztos



Köszönöm az eddigi váladzokat!

2021. júl. 7. 21:36
 7/7 A kérdező kommentje:
*lehetséges
2021. júl. 7. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!