Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez normalis dolog ez? Elkezd...

Eperlekvár8 kérdése:

Ez normalis dolog ez? Elkezdett mászásnál a karjaival közben evező mozdulatokat tenni váltott karral. Másik kérdésem még nem reagál kérdésre fejjel se figyel oda.Még ráér a dolog később kezdi el?. Köszönőm

Figyelt kérdés
15 hónapos fiam, 6 hónapja csak mászik de ebbe a hónapba fel is áll a kanapéhiz lépeget kicsit mellette.

2021. júl. 11. 10:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
A mászásnál lehet csak játszik, de a kérdéses dolog kérdéses. Szerintem reagálnia kéne már. Miket tud csinálni?
2021. júl. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hangra reagál? Hirtelen zajra például.
2021. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Valami hasonló lehet a repkedés, de lehet csak játszik. A másik kérdés már érdekesebb. Lehet csak annyira leköti más, hogy ezért nem figyel. Nevére reagál? Kedvenc zenére pl odafordítja a fejét? Zajra reagál valamit?
2021. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi az amire reagál? Hallása rendben van?
2021. júl. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

NEM normális!


Hol van ilyenkor a védőnő?


Már rég fejlesztésen a helyen, dévényezni kellene, hallás vizsgálat, gyógypedagógiai felmérés..


Ezek így egyben nagyon rosszat jeleznek. Külön külön egyik sem kifejezetten ijesztő, de együtt hatalmas a lemaradás.

2021. júl. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
10%
Anyuka, Ön tényleg ennyire ostoba! Orvos, védőnő hol van?
2021. júl. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nincs védőnő. Németországban élünk. Arra várok kapjak időpontot a jorai fejlesztőbe de itt jobban le.. nak mint otthon. Azt mondták kettő hónap bekerülni. 😪Sok anyuka társam így van vele. Amugy tornára is járunk de ennyi. Énekre tapsol, mosolyog, karattyol, csücsörit de mintha nem értené a beszédet se figyel vagy reagál kérdésre.
2021. júl. 11. 13:33
 8/22 A kérdező kommentje:
Ja éa nem mutogat ez lemaradt. Minden nap mardos egy érzés s nem jó, hogy várnom kell mire időpontot kapok ezért is irtam ide. Az orvos meg csak türelwmre int folyton. Akkor is ezt tette amikor jeleztem neki, hogy hat hónaposan nem tartja a fejét. Ahoz képest sokat fejlődött mozgásban. Ezek szerint akkor nagyon el van maradva? Értenie kéne engem?
2021. júl. 11. 13:41
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre két nyelvet tanul a gyerek? Ha igen, akkor emiatt később kezd majd beszélni.
2021. júl. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
28%
A mozgás még belefer, 18 honaposan kell járni. Kicsit későn állt fel kapaszkodva, ezért eltarthat innen még mig elindul. Az hogy nem figyel a hangodra, nem reagál, nem mutogat, az szerintem furcsább, mindenképp érdemes vele foglalkozni, hogy mitől lehet.
2021. júl. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!