Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen volt amikor a babád a...

Milyen volt amikor a babád a nappali kettő alvásról egyre váltott át?Hogyan viseltétek?

Figyelt kérdés

2021. febr. 28. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Hú, pár hetes kínlódás volt! Ha aludt du. (nagy nehezen), akkor késő estig/éjjelig lelőni sem lehetett, ha nem aludt, egész du. nyűglődött, korán kidőlt, és vagy felkelt nagyon rövid idő után, csak hogy megint kukorékoljon, vagy hajnalban ébredt reggel... Csodás volt. Ezt csak átvészelni lehet, a túlélésre hajtani, más praktika nincs. Legalábbis én nem találtam, de a 2. gyerekre készülve minden tippet szívesen fogadok :)
2021. márc. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy évesen állt át kb 2-3 hét alatt. A 2 alvás sok volt az 1 kevés. Amikor kétszer altattam ment éjfélig a kukorékolás. Amikor egyszer akkor meg már baromi nyűgös volt estére. Volt olyan hogy már fürdeni sem akart,tiszta hiszti volt. Hát hogy bírtuk? Nem volt a legjobb időszak az tuti,tervezni sem tudtam semmit,mert totál felborult a napirend. De utána szuper lett. Nekem nagyon bejön ez az egyszer alszik dolog,mert 2 órát egyben durmol.
2021. márc. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A nagynak 13 hónaposan jött el ez a váltás, pont amikor született a kicsi. Nem csináltunk nagy ügyet belőle, ha elaludt délelőtt, akkor aludt, ha nem, akkor korábban tettem le ebéd után. 2-3 hét alatt teljesen elhagyta az ebéd előtti pihit.
2021. márc. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Véletlenül elküldtem. Szóval a kicsinél ennyi átmenet sem volt, 14 hónaposan egy kedden még aludt, szerdán ellenkezett, engedtem neki. Szépen kivárta az ebédet, evett, aztán a naggyal egyszerre letettem aludni, azóta így van.
2021. márc. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk sem volt "átmenet". Egyszer úgy gondolta nem akar aludni délelött. Hagytam. Aztán ebéd után letettem, onnan 1x aludt.


1éves volt. Elötte 2x30percet aludt, azóta 1x1órát

2021. márc. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem sosem aludt klasszikus értelemben kétszer egy nap. Sőt, az a napi 1 is legtöbbször ölben/cicin történ meg 60 perc alatt. :( Néha-néha szunyókált szoptatás közben 10-20 perceket.

Kemény volt, hiába átaludta az éjszakát egész hamar (20:00-5:00).


Az orvos széttárta a karját, ez a gyerek ennyit alszik.

2021. márc. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy évesen állt át a fiam. Először ugye aludt délelőtt is és délután is, aztán egy évesen kitalálta, hogy délután nem alszik el, mindegy mit csináltunk. Se ágyban se babakocsiban se autóban, semmi. De a délután túl hosszú lett volna neki estig így, hogy délelőtt alszik, ezért egyik nap fogtam magam és nem tettem le délelőtt, hanem csak ebéd után. Azóta így alszik. Ès nagyon bejön, mert így durmol egy huzamban másfél, néha két órát. Régebben délelőtt aludt max 1 órát, délután felet.
2021. márc. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!