Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kismotort, futóbiciklit...

Kismotort, futóbiciklit mikortól "kell" váltott lábbal hajtani?

Figyelt kérdés
Szeptemberben lesz 2.5 éves a lányom,még nem hajtja váltott lábbal a motorját.
2018. júl. 20. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
A motort soha nem hajtotta váltott lábbal a lányunk (és más gyerektől sem láttam ilyet). A futóbiciklit szerintem csak váltott lábbal lehet. 2,5 évesen nem tudott futóbiciklizni a lányunk. Ha jól emlékszem 4 évesen ment vele, de nem sokszor használtuk.
2018. júl. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
2.5 éves kisfiú ment ma váltott lábbal motorral. Arról jutott eszembe.
2018. júl. 20. 21:02
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Az én gyerekem nagyon ritkán megy váltott lábbal kismotorral, max mostanában ha olyan kedve van, de általában páros lábbal hajtja. Futóbiciklit 2 hónapja kapott, még azt is próbálta páros lábbal, majd rendesen váltott lábbal kezdett menni vele még aznap, mikor először ment vele. Szeptemberben lesz 3 éves.
2018. júl. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kisfiam mindig váltott lábbal hajtja/hajtotta a motort és a biciklit is, másfél éves kora óta, de ez semmit nem jelent mert X másik gyerek meg páros lábbal.
2018. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hol így hol úgy hajtja.

17 hónapos

2018. júl. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyetlen egyszer láttam páros lábbal hajtani a fiamat, pedig már az első szülinapja óta motorozik (az volt az egyik ajándéka). Ősszel tölti a hármat, tavasszal kapott pótkerekes bicót.

Egyébként mitől függ ez a hajtási mód, mi a lényege?

2018. júl. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4%

2.5 éves a lányom. Nincs neki se kismotorja, se futóbiciklije. Egy pedálos háromkerekűje van, de nem hajtja még, mert kicsit nagy neki (örököltük). Úgyhogy fogalmam sincs, mit hogyan hajtana, de nem is érdekel! Sétál, fut, ugrál páros lábbal, tesz-vesz, ételt kever a gyerekkonyhában, láthatólag semmi baj a mozgásával.

Minek problémát keresni ott, ahol nincsen?

2018. júl. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Legalább nem azt kérdezte, ami mostanság divat, hogy "Szaranya vagyok, ha nem hajtja váltott lábbal?"


TÖKMINDEGY hogy hajtja. Én fiam hol így hol úgy hajtotta. Azon se kezd el aggódni ha a pöttyöslabdát nem 45 fokos szögben hajítja majd el.

2018. júl. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bocs, h belekérdezek :) 2,5 évesnek hanyas kismotorja van? Az én lányom 1-est kapott a nagyszülőktől, de szerintem kicsi neki.
2018. júl. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ráült,úgy vettük. Fogalmam sincs,hanyas. Tudtam,de már nem emlékszem. Mindig rá kell ültetni a gyereket vétel előtt.
2018. júl. 21. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!