Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vinnétek strandra most egy...

Vinnétek strandra most egy másfél éves kisgyereket?

Figyelt kérdés

Kicsi még oda? Gyenge az immunrendszere?

Latni ott babákat persze, de utána lehet beteg lesz, annyi ember van ott.



2021. júl. 11. 11:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%
Mi a Velencei- tónál lakunk és 2 éves koráig nem vittük. Most pedig már egyáltalán nem vinnénk bele.
2021. júl. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
96%

3 hónapos korától járunk babaúszásra. Tavaly, 5 hónaposan a debreceni Aquaticumban voltunk vele, meg a tesóival.

15 hónaposan a Balatonban meg a szálloda medencéjében.

Egyiktől sincs semmi baja.

2021. júl. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

11 hónapos volt júniusban, amikor mentünk Balatonra. Eszembe nem jutott ezen aggódni. Hétköznap a nagy melegekben meg megyek vele strandolni. Lakásban lakunk, nics saját pancsolónk, a hőség viszont neki sem kellemes. Semmi baja nem volt eddig, még soha nem volt beteg (oltások után volt 1 napnyi kis rossz közérzete kábé, ennyi volt eddig a nagy cucc).

Az immunrendszert edzeni kell. Nem véletlen, hogy a gyerekek mindent IS a szájukba vesznek, mert tudják, hogy ezzel tudják leghatékonyabban erősíteni. A pancsolás meg amúgy is jó élmény neki, legalábbis az én lányom imádja. Szóval vinném bizony.

2021. júl. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Derjaderja ***** válasza:
34%
11. Persze, de az rohad...
2021. júl. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Persze.Nyaralni is, tengerhez is.
2021. júl. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Ahogyan mi magunk sem járunk a népfürdőkbe.
2021. júl. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én vittem az enyémet. Semmi baja nem lett. De ettől még benne van a pakliban, hogy elkap valamit, de bárhol máshol is elkaphat, hacsak nem tartjátok burokban. Rotavírus ellen oltva van? Ha nem, én beoltatnám a helyetekben. A gyerekpancsoló után lezuhanyoznám és nem engedném egyszerre sokat bent lenni, főleg amikor tömeg van. Hétköznap menjetek, megfelelő fényvédelemmel és 11 és 15 óra között szigorúan árnyék. Legjobb talán délutáni alvás után menni. Kevesebben is vannak, az Uv sugárzás sem olyan erős. Vagy közvetlenül nyitásra és 11 óra körül hazamenni.
2021. júl. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!