Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol vegyek paplant masfel...

Hol vegyek paplant masfel eves kisgyerekemnek? Mennyibe kerul? Milyet erdemes?

Figyelt kérdés
2016. nov. 16. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:

A hálózsákot nem szereti? Nekünk nagyon bevált! Vaterán veszem mindig, nagyon jó áron szupereket lehet kifogni. Pl. használt, de kifogástalan állapotú Grobag-et fogtam ki 400 Forintért - Brendonban újonnan 10 ezer fölött van.


A paplan 100%, hogy lekerül róla elalvás után pár órán belül.

2016. nov. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi is 2 hónapja kerestünk gyerektakarót. (2 évesre) Nálunk nem sok hely van, ahol ilyeneket árulnak, így a Jyskbe mentünk. Szerintem elég drága, ami gyereknek készül. (5e körül volt, ha jól emlékszem)

Mi úgy oldottuk meg, hogy egy felnőtt takarót anyukám ketté vágott (ami pont 2 gyerek méret lett), átvarrta és így olcsóbban 2 takarónk lett. Ez jól is jött, mert balesetnél nem aggódtam, hogy megszárad-e estére, mert van váltás.


Nálunk a hálózsák nem jön be, mióta a lányunk felállt. Azóta üvölt benne. Előtte imádtam. Tényleg van, hogy éjszaka takargatom most, de egyre kevesebbszer és van, hogy Ő húzza magára.

2016. nov. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az ikeás nem vészes árban és a minősége is megfelelő, én ilyet vennék, ha nem hálózsákot használna a gyerkőcöm.


[link]

2016. nov. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pihe-tex.hu
2016. nov. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pepcoba nagyon jó paplanok és meleg plédek vannak.Mi onnan vesszük
2016. nov. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
pepcoban gyerek paplan is van? az interneten nem latom.
2016. nov. 16. 12:51
 7/7 A kérdező kommentje:
halozsakot regebben probaltam akkor meg ki nem alhatta. nem hiszem hogy ebben toleransabba valt volna az ido mulasaval. takarot is most lehet vegre raadni hosszu ido utan eloszor. eddig csak pizsamaban aludt.
2016. nov. 16. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!