Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 es 9 eves gyereket otthon...

7 es 9 eves gyereket otthon lehet hagyni panelban mig lemegy az ember a boltba?

Figyelt kérdés

2021. júl. 30. 15:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
43%

Most lehet írogatni, hogy ki mit csinált, meg hogy csinálja, meg ennyi idősen...

A kérdésre a pontos válasz: jogilag 18 éves koráig bármi történik az otthonában a gyerekkel a szülőjének büntetőjogi felelőssége van.

2021. júl. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
48%

a gyerekeim első félévtől egyedül jártak suliba

5 megálló plusz séta


a bolt ha csak pár dolog kell max 10 perc - észre sem vennék ha lemennék :D

a nagy bevásárlás online intézem mert kényelmesebb

2021. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
72%
Attól függ mennyire fejlettek agyilag.
2021. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
31%
5 évesen már leküldtek cigiért a boltba.
2021. júl. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
23%
Te ismered a gyerekeidet, ne haragudj. Én másodikos koromtól egyedül jártam iskolába és igen, simán otthon mertek hagyni a 2 éves hugommal is, míg nevelőapám elvitte anyut dolgozni.
2021. júl. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
14%
Igen, egyedül lehet hagyni. Àltalàban a gyerekek jobban vigyàznak magukra, ha nincs mellettük felnőtt. Hagyd úgy az ajtót, hogy ők veszèly esetèn kijussanak, de senki ne tudjon bejutni.
2021. júl. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
62%

16.

Mondjuk az én is észrevettem, hogy mindig akkor van balhé, mikor ott vagyok. A párom, amikor vigyáz rájuk, hát, amikor atombombát robbantanának, akkor szólna rájuk, de mellette,mint az anygyalok.😄

2021. júl. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
71%
A 9 évest már simán, én is otthon hagytam az enyémet ennyi idősen. A 7 évest, hát nem tudom... Én akkor még nem mertem, de ez függ a gyerektől is, meg hogy mennyire balhésak a tesóval.
2021. júl. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
22%

Muszáj lemenni? Inkább rendeljél.


szó se róla, ennyi idősen nekem is kulcsom volt, aztán egyedül jöttem-mentem. De a sajátjaimat nem hagynám egyedül otthon, pedig kertes házunk van, jó környék. De én paramami vagyok, rám ne hallgass :D

2021. júl. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
41%

Te ismered a gyerekeidet. Én a 9 évest már simán otthon hagytam, a 7 éves határeset. Most a kicsi is 9, minden további nélkül otthon lehet őket hagyni.

Igaza van annak, aki szerint bármi történik, börtön, de ha az utcán tépi ki magát a kezedből a 2 éves, és rohan a kocsik alá, azért is lecsuknak. Nem lehet rettegve élni.

2021. júl. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!