Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nem akar összeköltözni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar összeköltözni velem, a párom a gyerekével, ha szerelmes, amíg a GYED le nem jár? Addig maradna a családjával. Tanulna, otthon végezhető munkát vállalna. Ez 3 év lenne.

Figyelt kérdés
Konkrétan csak hétvégén látom őt meg a gyereket. 8 hónapja vagyunk együtt, de ez a 3 év összeköltözés, és hogy így meghatározza, nem tudom... Ezt, hogy tanulna meg a többit nálam nem tudná megcsinálni? Ha tényleg szerelmes, akkor nem túl sok ez a 3 év?

2021. júl. 5. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha örökre vele akarsz lenni, akkor nem sok. Ha csak ideig-óráig, akkor sok, viszont nem is érdemes összeköltözni.
2021. júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar kiszolgáltatott helyzetbe kerülni. Gondolom, akkor akar, amikor már lesz saját fizetése is. Szerintem érthető valahol, de ha neked sok, akkor mi hiába írunk bármit. Nektek kell megegyezni, vagy lezárni a kapcsolatot.
2021. júl. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Itt azért nem stimmel valami. Oké, hogy gyerek mellett nem könnyű tanulni és dolgozni, de 3 év múlva sem fog ez változni, ráadásul otthon végezhető melót akar, akkor azt most is csinálhatná. Kamuzik, sosem akar veled összeköltözni szerintem.
2021. júl. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A Gyed csak 2 év.
2021. júl. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most született a gyereke egy másik pasitól? Lelépett az igazi apa vagy őt érted a család alatt?
2021. júl. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az exétől született egy gyereke aki egy éves párkapcsolat után ott hagyta, mikor a baba még csak 3 hónapos volt. Bár ez is egy másik sztori, mert egy jó ideje vissza jönne hozzá és a gyereket is látogatja...
2021. júl. 6. 04:23
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Aha, értem, akkor ott van a bibi. Nálunk anno a lánnyal, gyerekkel ugyanez volt. A volt férj kavart be, először csak finoman, a lány fel is jelentette zaklatásért meg minden, de aztán pár hónap és azon kaptam magam, hogy megcsalt vele, szóval ebből én kiszállnék.
2021. júl. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!