Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinél van nagyobb medence(kb...

Akinél van nagyobb medence(kb 40-50 cm vízzel min), az egyedül hagyja benne fürödni a gyerekét?

Figyelt kérdés

Semmi kedvem leégni a napon, de azt hiszem a 7 éves még képes lenne valami hülyeséggel megfulladni a vízben pár perc alatt. Ő könnyen barnuló típus, én már akkor leégek, ha a lépcsőnkön a kapuig sétálok. Este már nem opció, 6tól rajzanak a szúnyogok..


Érdekes, mert a kádban simán egyedül merem hagyni, medencében nem.


Ti kint vagytok órákat a pancsoló gyerekkel a 35 fokban? Hány évesetek van, az is érdekelne, az enyém 7 éves.


2021. júl. 30. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

3 éves, ő barnul én égek.

Viszem szépen a napernyőm és mellette olvasok, telefonon nézelődök, fel szemem rajta. De ha pl szomjas, vagy én vagyok szomjas befutok inniér, addig otthagyom. Vagy olyan is volt, az udvar más részén volt dolgom, de ráláttam, otthagytam.

hát ez meg gyerek függő. Pl tesóm 7 éves, simán nem aggódnék, eljátszik egyedül.

De pl a szomszéd kisfiú is 7 éves, na őbelőle simán kinézném, hogy belefullad.

Te ismered a gyereked.

2021. júl. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
igen de csak mert a két nagyobb tesó is vele megy pancsolni (12 és 14 évesek)
2021. júl. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem. 6 éves, kicsi még. Alap hogy bekenem magunkat 50-essel, ez nem akadály. Hófehér érzékeny bőrűek vagyunk, de 10-es UV-nél se égtünk meg a tengerparton, mert odafigyeltünk (uv szűrős ruházat).
2021. júl. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Pancsolunk velük együtt.
2021. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Nagy napernyő, kifeszített napellenző?
2021. júl. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Én utálom a tuzo napot és könnyen le is egek. A, teraszon szoktam ülni árnyékban, onnan figyelem a gyerekeket (4 és 6 évesek). Ha be kell mennem a házba fél percnel több időre akkor megkérem őket hogy addig tartsanak szünetet a pancsiban, üljenek ki kicsit száradni. Sosem hagyom őket felügyelet nélkül a vízben, pedig nem mély, kb 50-60 cm.
2021. júl. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
3 éves. Egy percre sem megyek el a medence környékéről. Árnyékból figyelem, amíg ki nem akar jönni.
2021. júl. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk is 7 éves, de vele kint vannak a nagyobb testvérei is a medencében. (13,15 évesek). Így kint merem őket hagyni. Múltkor viszont nem voltak ott a tesók, és átjött egy barátja játszani aki szintén 7 éves. Így már nem mertem egyedül hagyni őket.
2021. júl. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!