Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 évest kiengedtek/kiengednéte...

6 évest kiengedtek/kiengednétek egyedül a kertbe ha van medence?

Figyelt kérdés

tavaly még nem engedtem ki... 120cm-es a medence, gyerkőc is annyi, egyébként jól úszik, de gondolom ha beleesne akkor megijedne, de talán időn már pipiskedve leérne a lába.

ti kiengednétek? úgy érzem itt van már az ideje



2015. máj. 3. 14:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
7%
120cm-es medence az lószar, kár volt megépíteni. Ereszd le belőle a vizet.
2015. máj. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk körbe van kerítve. 6 éves a legkisebb gyerek. Évek óta így csináljuk.
2015. máj. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
24%

Ja, hogy a mélysége 120, akkor nem szóltam.


De amúgy Nem engedném ki, egy kanál vízbe is belelehet fulni

2015. máj. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

igen, a mélysége annyi :) bocs az elírásokért!

egyébként elég nagy a medence, a fél kért... a másik része a kertnek meg egy játszótér gyakorlatilag. a gyerek 2,5 éves korától úszik, most már többször átúszik egy rendes uszodai medencét, szóval az úszása rendben, ugrálni is szokott, simán beszaltózik, tehát az se idegen helyzet neki, de csak más ha véletlenül bele pottyan.

a halószobákból látok ki a kertbe, nyilván az ablakot nyitva hagynám és 1 percen belül leérek.

2015. máj. 3. 14:18
 5/21 anonim ***** válasza:

4 évs volt a lányom, mikor már kint szaladgált a kertben, a medence pedig fokozatosan mélyul, tudta, hogy a végébe nem szabad mennie, mert ott 2,5 méter mély, egyébként meg 15mx 7 m a medencék.


mi a lányunkat már az elso perctol kezdve tanitottuk, hogy mikor, hogyan mehet a medence kozelébe. igy 4 évesen már tisztában volt vele, mit, hogyan csinálhat.

2015. máj. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ha tud úszni és te tudod hogyan kell ujraeleszteni, akkor Igen. Egyébként vagy elkeritenem biztonsagosan, vagy nem engedném ki egyedül
2015. máj. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%

Gyógytornász vagyok. Pár éve kezeltem egy éber kómás (nem mozog, nem lát, nem beszél stb.) kisfiút, aki 5 évesen a család úszómedencéjébe fulladt bele úgy, hogy a többiek pár méterre tőle barbecue-ztak... Sikerült újraéleszteni a gyereket, fenti eredménnyel... szóval NEM, ekkora gyereket nem engednék egyedül medencés helyre, hiába okos, tud úszni, stb., akkor is lehetnek fura elképzelései, mondjuk amíg te gyorsan kiszeded a mosógépet.

Fedjétek le vagy kerítsétek el.

2015. máj. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
jézusom, utolsó... :(
2015. máj. 3. 14:38
 9/21 anonim ***** válasza:
Te ismered a gyereked, de ilyen alapon a lakásban se hagyjuk egyedül mert mi van ha... Szerintem 6 évesen jó estben már nem hülye, ha szót fogad és megbeszélitek nem megy a medencéhez akkor ok, közben kiszólsz, ránézel minden rendben van-e.
2015. máj. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%
Én biztos nem.
2015. máj. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!