Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Strandon mennyi pelust használ...

Strandon mennyi pelust használtok el amíg ott vagytok?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ugye ki-be járkál a vízből. A vízben úszópelus van rajta, viszont ha kijön akkor le kell cserélni sima pelusra.

Viszont ha ki-be járkál a vízből a matracra vagy a partra, fűbe, akkor átcserélitek minden esetben sima eldobhatóra? Ilyenkor ha később belemegy a vízbe megint és visszaveszitek az úszópelust akkor használjátok még később azt az eldobhatót amit csak 10-20-30 percre adtatok rá? Vagy mindig újat adtok mikor kijön a vízből?



2021. júl. 31. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Én nem nagyon cserélgetem. Akkor adok rá rendes pelust ha leteszem ott aludni. Úszópelust nem adok vissza rá.
2021. júl. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

A sima pelust addig adogatom rá vissza, amíg meg nem telik/kakis nem lesz/már túl koszos (ugye fűben üldögélve ráragad csomó piszok).

Mondjuk amilyen intenzitással szeret ki-be rohangálni a vízbe/ből, én annyira nem erőltetem meg magam az úszópelus levételével, 5 perc múlva úgyis vissza akar menni, amiatt egy teljesen új pelust elpazarolni nem fogok. Ha eszünk vagy alvásidő van, akkor adom rá vissza a sima pelust.

2021. júl. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
Mosi pelust használunk.bnem cserélgetem csak ha kakás.
2021. júl. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Ahogy a 2.

Àltalàban 2 úszó pelus

1-2 rendes pelus..függően attól, hogy kakil-e

3-3 pelussal szoktam készülni.

2021. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%
Teljesen feleslegesnek tartottam addig strandra vinni őket amíg olyan kicsik, hogy pelenka kell, szóval semennyit
2021. júl. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Na ezért hülye egy ötlet az eldobható úszópelenka. Pisit nem tartja bent, hisz akkor az egész medencét is magában tartaná, a parton vizezés után nem komfortos és pazarló.

Ezzel szemben a mosható úszó komfortos, nem lóg, dekoratívabb is, hamar szárad, akárhányszor visszaadható.

Annak is érdemesebb lenne moshatót választani a strandra, aki egyébként eldobhatósozik. Így tettem a nagyobbnál is, aki liberót hordott.

Egyébként akkor cserélem az úszót simára, ha huzamosabb ideig a parton vagyunk, pl: elmegyünk enni vagy aludni fog. Tengerparton ekkor se cseréltem, olyan meleg volt, pikkpakk megszáradt, esély se volt "felfázásra". Akkor cseréltem, ha láttam hogy kaki jön.

2021. júl. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
Attól függ mennyi idős 2múlt a kakit otthon lerendezi, így mi nem is használunk már úszó pelust, a pisinél meg pisil ahol van. Így akkor kap pelust mikor jövünk haza.
2021. júl. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Strandra már nem használ pelust, de úszásra kérik, diapolo uszopelusa van.
2021. júl. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

Attol függ, így van mekkora a gyerek


Tavaly fél éves múlt a fiunk, mikor vittük, akkor úszópelussal, 2db volt, mert az egyik sáros lett, a parton meg sima pelus, abbol is talán 2 fogyott.


Idén másfél éves. Mivel csak reggel kakil, az otthon meg van várva, így nem használunk úszópelust.

Sőt, a parton is csak úszókisgatyát. Ha bepisil, kiöblítjük és ennyi. Alvashoz kapta a pelust csak.

2021. júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%

Mosható úszópelenkából kettő van, azt szoktam váltogatni, vagy csak simán fürdőbugyit vesz fel, ha tudom hogy biztos nem fog kakilni.

Pelenkát akkor adok rá, ha a következő órákban nem fog bemenni a vízbe, eszünk, alszik, homokozik. Általában 2 db szokott elfogyni, akkor már nem adom újra vissza ha pisis, sáros lesz, egyébként igen, úgyis csak kb . félórát lesz rajta.

2021. júl. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!