Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Amelyik játékokra 3éves...

Amelyik játékokra 3éves korhatár van írva,azt akkor is vettétek meg amikortól ajánlott?

Figyelt kérdés

Fiam 2,5 éves lesz.Játékra amiket vennék 3évestől ajánlott.

Pl.vennék neki matchbox,bburago autókat.


2021. júl. 31. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Kisautót 2 évesen is kapott, van amikor nézem a korhatárt, van amikor nem.
2021. júl. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1,5 éves korában is játszott 3 éves kortól ajánlott autóval, hangszerrel. Azokat már nem vette a szájába, nem csapkodta összevissza, megmutatja ha valami apró darabka leesik a jatékairól. Hajas babát viszont még nem tudok neki adni, a haját tépkedi, az apró bigyókat a ruháján nem.

Az unokatestvére még 2 évesen is mindent megrágcsált, neki nem lehetett ilyeneket adni. Szóval jaték és gyerekfüggő.

2021. júl. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lego amit néztem még,szerencsére a szájába nem veszi és ő megmutatja,ha valami kis apró darab letörik,kiesik a játékból.
2021. júl. 31. 20:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lego van Duplo. Az nagy és tuti nem nyeli le. Amúgy nem néztem a korhatárt. Azt néztem mi az ami érdekli és mennyire gondolom neki biztonságosnak. Az én fiam pl elég hamar elhagyta ezt a mindent bekapok dolgot. Barátnőmé még 2 évesen is csinálta. Viszont az egyensúlya meg neki volt jobb. Már futóbiciklizett mikor nálunk még csak a kismotor ment. Szóval szerintem gyerek függő és a szülő jobbik esetben el tudja dönteni. A kórhatár csak egy saccolt szám szerintem.
2021. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan így vagyok én is ezzel mint a 4es mindig azt nézem mi érdekli és biztonságos e,tudna e vele ténylegessen játszani. Illetve néha veszek olyat ami később lesz jó de nem évek múlva hanem max pl fél év múlva ha éppen nagyon jó áron van de nyilván azt nem adom neki oda.
2021. júl. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!