Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig szokták felvenni a...

Meddig szokták felvenni a gyerekeket? 6-7 éves korig még belefér, hol a korhatár erre nevelés szempontjából?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 04:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Mármint hova fel? :) Kézbe? Szerintem erre nincs törvény.
2012. márc. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
4 éves kor után szerintem ciki. Azért egy 6-7 éves gyereknek meg már van súlya, és el kell tudnia gyalogolni az oviba. Lányom magas növésű, 3,5 éves, nem cipelem, hiába hisztizik!
2012. márc. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
6 éves a lányom és majd 30 kiló,hát volt szerencsém cipelgetni 2 hónapig,lumbágó,ideggyulladás....miért kellene ekkora gyereket felvenni?Max 3-4 éves korig,akkor is ha muszáj.
2012. márc. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én egy iskolást már tuti nem vennék fel. szerintem is kb 3-4 éves korig elmegy a dolog.
2012. márc. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%

A nagyobbik lányom 6 éves, és ha kári, általában egy kicsit felveszem. ő sem érzi cikinek és én sem, és ha igénye van rá és elbírom, miért ne? :) Nyilván nem arról beszélek, hogy végig cipelem az oviba és nem is hisztizéssel kicsikart figyelemről. Ő mindig is rettentő bújós volt, egyszerűen nagyon igényli a fizikai kontaktust.

A kisebbik lányom 3.5 éves, ő is elég cica, őt is szoktam ölben vinni kicsit, ha kéri és van rá kapacitásom (a hisztikorszakon túl vagyunk, jól tudja, hogy nálam azzal nem megy semmire, szóval megint csak nem erről van szó, és ha nemet mondok, akkor megérti és elfogadja).

A fiam 2 éves, ő egyáltalán nem bújós, és nem is hagyja magát vinni vagy dédelgetni.

2012. márc. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!