Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor engedted/engednéd...

Mikor engedted/engednéd gyermeked 5 napos tàborba? Vannak a neten ovisoknak is tàborozàsi ajànlatok 6 évtöl. El lehet nyugodt szivvel engedni egy 6 évest (még ovist)màs pedagogusokkal?

Figyelt kérdés

#tábor #also korhatàr szülöi szemmel
2020. jún. 2. 14:13
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Mikortol?
2020. jún. 2. 14:15
 2/22 anonim ***** válasza:
21%

Nemrég volt ugyanilyen kérdés.

Keresd vissza, erre való ez az oldal.

Vagy te ugyanaz vagy és még mindig itt vetyengsz, hogy elengedd-e a gyerekedet?

Akkor válaszoltunk rá éppen elegen.

2020. jún. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%
Gyerekfüggő. Ottalvósba alsóst még szerintem nem, magamból kiindulva csak szenvednének. Napközis táborba a 4 és az 5 évesem már mehet, ha szeretne.
2020. jún. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy keressek ra de köszi igyekszem
2020. jún. 2. 14:49
 5/22 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem egy próbát megér. Főleg ha közel is van és meg tudjatok esetleg látogatni, vagy gyorsan hazavinni, ha nem jön be neki. En sose voltam gyerekként se ilyen anyuci pici lánya, szóval en pici koromtól imádtam máshol aludni. Unokatesok, ovis társak, táborok stb.
2020. jún. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
69%
2-es, az az én kérdésem volt és nem "vetyengek" azóta, még aznap eldöntöttem, hogy nem engedem.
2020. jún. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Rendkivül extrovert kisgyerekröl van szo. A tàrsak, kispajtàsok a mindene.

Én a balesetek miatt aggodom, hogy ugye tàborokban nem egy "zàrt"keritésen belüli rendszer van, hanem feszt mennek kastélyba, bemutatokra, program program hàtàn.

Mig oviban ilyen elöfordult talàn félévente hogy kimentek sétàlni kézenfogva.


Szoval 6 evesen mèg ott tart hogy autout elött nem néz szèt, kirohanna kigurulo labda utàn, meg ilyenek.

2020. jún. 3. 07:53
 8/22 A kérdező kommentje:
Es szoval engem ilyen szempontbol erdekelne hogy 5 napon àt nem fogjàk majd a kezét felnöttek folyamatosan, az biztos.hanem ott csoportpedagogia megy, nem egyéni es nincsenek "zàrt"területek, max a buszon meg alvàsnàl.
2020. jún. 3. 07:55
 9/22 A kérdező kommentje:

Képes egy ruhaboltban is bujocskàt jàtszani és "eltünni".meg ilyenek.


Szoval el lehetne igy engedni, vagy ugyis halàlra idegeskedném magam?

2020. jún. 3. 07:59
 10/22 A kérdező kommentje:

Áh.ejtem a dolgot.

Köszönet.

2020. jún. 3. 08:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!