Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ezen az oldalon miért nem...

Ezen az oldalon miért nem lehet olyan kérdést feltenni, amiben hisztiző, neveletlen gyerek a téma? Miért veszi mindenki magára az ilyen kérdést?

Figyelt kérdés
2021. aug. 4. 14:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%

Mert nem a gyerekedről érdeklődést,hanem másokéról panaszkodnál.

Mit érdekel minket más gyereke,és hogy azzal mi a baj? Mit kezdjünk vele?

Felesleges egy olyan beszélgetős témát csinálni a kisgyerekes csoportba ahol kisgyerekekről panaszkodsz.A sok egyedülálló gyerekutálót meg fogod vele fogni,fognak kommentelni,de csak vitát csinálsz mert a kisgyerekesek nem fogják itt tolerálni,hogy az ő nevelési gondjaikat ti itt kibeszélitek úgy,hogy amúgy semmi közötök hozzá és nem segít az sem,ha azt látják,hogy utálkoznak a gyerekeikre csak mert azok még valaminek a megtanulására,megértésére még nem ért meg.


Ha panaszkodni akarsz gyerekekről menj facebookos gyerektelen csoportokba vagy itt is biztos van ahol a sok ilyen összegyűlt.Ott fognak neked olyan kommenteket is adni amire te vársz..

2021. aug. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%

Az hogy neveletlen a gyefek max a szülei tudják, hisuen ők "nevelték"

Tehát innentől a kérdés már kötekedés, mások leszólása.


A hogyan kezeljem a hisztijét kérdések alatt pedig mindig megjelennek a (valószínűleg gyermektelen) elmés válaszolók miszerint nevelni kéne.

Igen. Ez volt a kérdés hogy ki hogyan csinálja.

2021. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Az miért evidens, hogy aki gyermektelen, az rögtön gyerekgyűlölő is? Nem érdekel mas gyerek? Itt mindenki a más gyerekekről lát kérdést.

És az miért baj, ha van egy-két "külsős" válaszoló is? Nekem sincs (még, de szeretnék), akkor én se járjak ide?

2021. aug. 4. 14:55
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Mert teljesen értelmetlen kérdések. Gyerekek nagy többsége hisztis, ami teljesen normális, ezen fennakadni pedig értelmetlen. Már kezdenek átesni a ló túloldalára, hogy a gyerekektől, ráadásul 2 évesektől olyan magatartást várnak el, amit valljunk be, még sok felnőtt sem tud teljesíteni. Elég csak autóval menni, moziban a végén szét nézni mi van a székek alatt, egy egy vitát hallgatni tőlük stb.
2021. aug. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%

Mert úgy érzik, hogy személyükben lettek megszólítva és a nevelési módszereiket kérdőjeleződik meg. Ugyanez a helyzet pl. a megcsalásos kérdésekkel is.

Egyesek pedig elfelejtik, hogy ez egy kérdezős oldal és bizony kérdéseket lehet feltenni, olyat is, ami nekik evidens, vagy nem tetszik.

2021. aug. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Amíg nincs, addig engem nem érdekel a véleményed. Én is addig voltam mindent tudó fsza szülő, amíg nem lett gyerekem valójában. Utána új időszámítás kezdődik. Majd megtudod. Addig meg menj a kozmetika rovatba körömlakkokról csevegni!
2021. aug. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Mert a hisztiző és a neveletlen NEM ugyanaz.

Nem azért hisztizik egy kisgyerek, mert neveletlen.

Egy felnőtt ezzel szemben màr azért hisztizik, mert neveletlen.

Olyat elvárni egy kisgyerektől (pl: hogy képes legyen minden körülmények között kontrollálni az érzelmeit 6-7 éves kor alatt), amire élettanilag képtelen, pl: tudatlan hiszti egy felnőttől.

2021. aug. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, megparancsolni gyakorló szülőknek, hogy mit kezdjenek a saját gyerekükkel, kitiltani gyerekekeket bizonyos helyekről a saját szórakozásotokra, na azt nem lehet. Amúgy miért kell egy kérdésről kérdést kiírni. Ennyire ráérsz, vagy ott már elfogyott a támogatottságod?
2021. aug. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
Mert értelmetlen kérdés. A legtöbb hozzád hasonló kukinak meg az neveletlen hogy egy gyerek élénk esetleg sír. Pl múltkor 1000ből egy alkalommal veletlenül a lányom 2 éves beütötte sorban állás közben a lábfejét szandálban a bevásárlókocsiba, és irgalmatlan mód sírt, egy nő meg úgy nézett ránk mint a véres rongyra, mert azt se tudta miért sír, szerencsétlennek nagyon fájt én is rúgtam már bele és én is majdnem odapisilten a fájdalomtól. Szóval te laikus gyerektelen azt se tudod xy gyerek miért üvölt a boltban, csak rohansz ki kérdést írni h jaj ma üvöltött egy gyerek, de neveletlen, 2 pofon kellene neki és társai..tudom a szövegeitek.
2021. aug. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
Azért mert értelme sincs. Én pl macskamentes vagyok, sőt eléggé utálom őket, kutya 4 ever, de soha életemben nem jártam macskás fórumokra, pláne nem észt osztani. Aki gyerektelen miért a gyerekekkel van elfoglalva? Pl a gyerekmentes övezet, nincs nekik nem akarnak de feszt róluk beszélnek. Ez beteges. Utálom a macskákat, nem is olvasok róluk éjjel nappal meg fikázom őket.
2021. aug. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!