Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Veletek előfordult, hogy...

Veletek előfordult, hogy anyukátok vagy apukátok magával vitt benneteket egész napra a munkahelyére, amikor nem volt, aki otthon vigyázzon rátok?

Figyelt kérdés

Pl amikor gimnazista voltam, a biológia tanárnőnknek ott volt egyik órán a kislánya, és rajta mutogatta el a szerveket, szervrendszereket, testrészeket.


Kiegészítő kérdésem még az lenne, aminek nem nyitnék egy külön topicot, hogy melyik szóban van a legtöbb Z betű?



2021. aug. 9. 20:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a bölcsiben voltam egész nyáron, ott is dolgozom 20 éve, az én gyerekwim is ott nőttek fel😂
2021. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Anyukám bevitt a munkahelyére a kórházba. Vagyis lényegében nem bevitt, hanem busszal elmentem oda amikor felkeltem, mert nyaranta 10 előtt nem keltem fel. Gyógytornász volt és amíg ők tonásztak az öregekkel/tüdőbetegekkel addig én is vagy tornásztam, vagy a labdákkal szórakoztam, esetleg a nővérszobában dumcsiztam a többi ott dolgozóval. Utána megebédeltünk anyával a kórházi menzán, ami kifejezetten ehető volt, volt salátabár is, amit imádtam. Anyának ezek után volt még némi papírmunkája, és mentünk haza. Nem csak 1-1 napot voltam így bent, hanem heteket, de csak nyáron míg nem tudtak hová tenni. A kórházi vezetést nem zavarta, mert olyan szintű munkaerőhiány volt/van, hogy ilyen apróságok miatt nem pampogtak.


A második kérdésedre nem tudom a választ.

2021. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sokszor. Egyre konkrétan élénken emlékszem, voltunk vagy 10-en gyerekek, és kijelöltek egy szakállas kollégát, hogy ő lesz aznap az óvóbácsink, és beraktak egy tárgyalóba. Ország városoztunk, meg ilyenek. De olyan is sokszor volt, hogy egy nem használt irodában játszhattam a donaldkacsás videójátékkal egy számítógépen. Mindezt a 80-as években, nagyon menő dolog volt!

Nagymamám meg bölcsődében dolgozott, voltam ott is eleget. :D

2021. aug. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Ja, a Z betű, nem tudom, de a zizzen-ben elég sok van. :)
2021. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Apukám korzeti vízszerelő volt. Csuda klassz volt ha be kellett menni a munkahelyére

, a műhelyben mindig szereltem.

Imádtam leolvasni vele az órákat, imádtam a csőtőréseknél jelen lenni. Imádtam a gépházakat le ellenőrizni.

Anyukámmal meg a vízdijat beszedni.

de anyukám másik munkahelyén ia sokszor megfordultunk a varródában.

2021. aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok. Enlékszem egyszer anya elfelejtett aprót hagyni buszra ami akkor 50 ft volt. Azt hitte nem megyek be! Hah! Addig kutakodtam a házban míg össze nem kapirgáltam 42 forintot, és megkérdeztem a sofőrt ennyiért elvinne-e. Ez meg a 90's.
2021. aug. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, anyukám egy kormányhivatalban dolgozott egy irodában, sokszor vitt el magával dolgozni, a kolléganői is nagyon aranyosak voltak, mindig kaptam tőlük nasit, meg rajzolhattam, játszhattam bent stb, aztán metróval hazamentünk, ha különösen jó napja volt anyának akkor odafele kaptam fánkot, hazafele pedig plüssállatot.
2021. aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én gyerekként apukánkhoz mentünk be szönyeg boltba volt eladó .

Anyukámmal az abc volt eladó segítettem neki pakolni ,de ezek 80 évekbe történtek még.

2021. aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokszor. Anya irodában volt. Elrajzolgattam, gépeztem, stb


Apa meghalt 3 éves koromban, nevelőapám meg építőipari vállalkozó. Ha "munkás napja" volt, magyarán dolgozott, akkor az építkezésre nem mehettem ki vele. De ha "beszerzős nap" volt, anyagokért ment vagy könyvelőhöz, vagy ilyenek, akkor vele is mehettem



Én '92es vagyok.

2021. aug. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt ilyen. Anyum akkor orvos mellett asszisztensként dolgozott, de volt, hogy átküldték a betegfelvételre a kartonozóba. Volt, hogy elvitt magával. Kaptam gyerekmagazint, új játékot, ceruzákat, tök jól elvoltam.
2021. aug. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!