Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek egy 1,5 èves...

Szerintetek egy 1,5 èves gyerekkel le lehet menni balcsira ùgy h 2,5 òra az ùt oda, ès az nap jönnènk is vissza!Voltunk màr 3 òràs ùton is de akkor ott aludtunk.Reggel koràn indulunk ès vacsi utàn jövünk vissza.Hasonlò tapasztalatok??

Figyelt kérdés

#1 napos kiràndulàs
2021. aug. 14. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Simán.
2021. aug. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Igen.
2021. aug. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Derjaderja ***** válasza:
61%

Le lehet, de én nem csinálnám. Egy órát meghaladó útnàl jobban szeretem az ottalvást, ha vàlasztható az is, mert mindenkinem iszonyú megterhelő, és azzal is számolni kell, hogy este tízre egy kipihent gyerekkel esel haza, hullafáradtan.


Még úgy lehet, hogy hajnali indulás, akkor elalszik az autóban, és már az alvásidőbe eső visszaindulas, ha áttehető az alvó gyereked ébredés nélkül az autóból az ágyba (ezzel a szuperképességgel az enyémek nem rendelkeznek).

2021. aug. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as!Nem vàlaszthatò,nyilvàn azért vagyok kivàncsi hasonlò tapasztalatokra!De azért köszönöm!
2021. aug. 14. 23:05
 5/10 Derjaderja ***** válasza:
52%

Értem. Én nem mennék, egyrészt mert túl megterhelőnek tartom a gyereknek a napi 5 óra utat, másrészt mert az enyémek 2,5 óra esti autóban alvas után nem aludnának tovább. Ez még délutáni alvásnak is túl hosszú, ilyen hosszú alvás utsn nálunk 4-6 óra ébrenléttel ke számolni utàna.

A Te gyerekedet Te ismered ilyen szempontból.

2021. aug. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Lányom 2 éves, múlt hónapban voltunk Siófofkon 3 órás út. Úgy terveztük mi is, hogy 1 napos lesz de aztán inkább nem szenvedtettük. Alvás udőben indultunk oda is és vissza is, nem is tudom hogy bírta volna 1 napon a 6 óra kocsikázást. Én így nem vinném, ne szenvedjen.
2021. aug. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered a gyerekedet. Az enyémmel nem lehet konkrétan fél órát sem utazni, nem bírja, ha le van kötve.
2021. aug. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak minek, ha nyaralás, pihenés azt nem csinálnám, ez nem lesz pihentető, ha muszáj, akkor viszont muszáj.
2021. aug. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, mi most vagyunk túl egy hat órás úton 1.5 évessel, igaz, mi pár napot ott voltunk, de a hat órát lenyomtuk csak egy megállással, és gond nélkül bírta oda vissza.
2021. aug. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jelentem nagyon jòl sikerült a nap!A kocsiban lefelè reggel is aludt 1 òràt ès vissza felè is 1-et,ennek ellenère elaludt könnyen most este.Ott egèsz nap strandoltunk,jàtszottunk:)Haza felè megàlltunk vacsizni,azt mobdhatom h szuper nap volt!Gondoltam amùgy h jòl fogja bírni,csak azért kivàncsi voltam tapasztalatokra!
2021. aug. 15. 22:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!