Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tipegő hálózsákból milyen...

Tipegő hálózsákból milyen méretet vettetek?

Figyelt kérdés
Pont akkorát, amekkora ruhát hord, esetleg eggyel nagyobbat, hogy tovább jó legyen? Vagy azért ezek úgy vannak tervezve, hogy egy szezont kibírjon és kicsit nagyobb méretek?

2021. aug. 24. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Eggyel nagyobbat vettem, mint ami kell, hogy télen alá tudjam öltöztetni.
2021. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lányom ma másfél éves. Ma jöttek meg a 92-es (1.5-2 évesre) overál pizsomák, hát hatalmas :D remélem a mosásban kicsit összemegy. De ha nem is, legalább egész tavaszig jó lesz rá 💁🏻‍♀️
2021. aug. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyel nagyobbat és most 1,5 évvel később is simán jó rá, úgyhogy legközelebb akkorát veszek ami kell neki :D
2021. aug. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindig egy, vagy két mérettel nagyobbat, alvás közben nem zavaró, ha nagyobb méret van rajta, viszont a kisebb kényelmetlen lehet.
2021. aug. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyél nagyobbat szintén.
2021. aug. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor én is nagyobbat veszek szerintem, hátha a következő telet is kibírja :D
2021. aug. 24. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!