Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktathatnam le 1,5...

Hogyan szoktathatnam le 1,5 evesemet a halozsakbol valo kibujasbol?

Figyelt kérdés

Par hete megtanulta kigombolni es kicipzarozni a halozsakjat, igy miutan leteszem aludni, az az elso, hogy kihamozza magat belole, es igy alszik el. Gyakran felkel arra, hogy visszaadom ra, szoval ez nem megoldas. Eleinte azt hittem, hogy melege van, azert vetkozik, de amikor 10-15perc utan bemegyek hozza, mindig huvos a hata, karjai, arca...


Mit tehetnek, van valami otletetek? A takarot meg ennyire sem turi, azt amint rateritem, leforogja magarol.


2014. nov. 15. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Kisfiam is mindig ezt csinálta. Csak zippes zsákot használtunk. Felöltözés után pár öltéssel levarrtam a kocsi alatt, így nem tudta lehúzni.
2014. nov. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy hosszúujjú bady, harisnya, hosszúnadrág, esetleg még egy hosszúujjú felső. Ezeket nem hiszem hogy levenné.
2014. nov. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!