Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hálózsákból újszülöttra...

Hálózsákból újszülöttra mekkora mérettel kezdjünk? Milyen a jó hálózsák?

Figyelt kérdés

Az első babánál nem használtunk,de most mindneképpen ki szeretném próbálni. 62 vagy 68 méretben?? Mire kell figyelni vásárlásnál? Milyen a jó hálózsák? Patentos, cipzáros gombos??? Adnátok tanácsokat???

Aug. végére vagyok kiírva, vegyek egy átmenetit, kisebb méretet és télen egy nagyobbat??


2012. máj. 27. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég lesz az átmeneti, vékonyabb. Lehet hosszú ujjú,de szerintem jobb az ujjatlan. Inkább 68 vegyél.
2012. máj. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ujjatlan, alhat benne body-val. Inkább cipzáros, gyorsabb, mint 10-15 patent :) 68-as méret jó lesz, legfeljebb karöltőben kicsit összeveszed. Kisebbet nem érdemes, hipp-hopp kinövi.
2012. máj. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a 8 hós fiamat kezdettől fogva hálózsákba altatom. Nagyon szereti!

Úgy veszem őket, hogy 0-6 hónap, volt 1 átmeneti és 1 téli vastag. De mindenképp ujjatlan legyen, az a legkényelmesebb!

A következő, 6-12 hónapos van most.

Teszveszen, vaterán érdemes nézelődni! Gyönyörű, alig használt darabokat lehet kifogni és jóval olcsóbb mint újonnan!


Remélem segítettem!

Jó babavárást! ;-)

2012. máj. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk már többet is, ahogy nőtt a gyerek:

[link]

Oldalt cipzár, fent 2-2 patent.

2012. máj. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én a Tesco-ban vettem F&F hálózsákot először 0-6 hósat , most pedig 6-12 hós van Kisfiam 18-hós, de még mindig jó.

Érdemes 2-őt venni, mert nem biztos, hogy megszárad.

Mindegyik felül patentos volt, és oldalt cipzáros, ujjatlan.

Nyáron nem használunk, mert meleg van bent.

2012. máj. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom ,szerintem a 62-es újszülöttre bőven elég (még úgy is jó volt, hogy nagyon nagy babánk született), és én a patentosat szeretem. :) Augusztusra vékony pamut elegendő.
2012. máj. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi befürödtünk egy örökölt, nagyon szép, elöl keresztbe-kasul cipzárossal... meg egy patentossal is.. próbáld meg éjszaka holdkórosan kiszedni belőle az esetleg síró pisis-kakis újszülöttet.... :D A legjobb szerintem az oldalt cipzáros. Mi 68-assal kezdtünk, az első 2 hétben picit nagy volt, utána nagyon hamar belenőtt. Előre nem érdemes nagyon bevásárolni belőle; a mi babánk most 3 hós, és utálja a hálószákot, kizárólag rugiban lehet altatni éjszaka, akkor alszik reggelig, ha hálózsák van rajta, akkor nyugtalan, sír, 5ször fölkel...


Szóval azt tudom javasolni, hogy vegyél egy olcsóbb 62est vagy 68ast (attól függ mekkora lesz a baba nyilván), és ha bejön, akkor jó, és akármikor tudsz venni másikat, vagy egy tartalékot, ha viszont nem szereti a baba, akkor nem pazaroltál sokat.

2012. máj. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én Tescoban vettem ujjatlant nyára, télire meg a C&A-ban vettünk vastagabbat, aminek ujja is van, hogy a kezét is melegítse.

Mi mindig vagy 2 számmal nagyobbat vettünk, és soha nem éreztem nagynak, sőt örülök, hogy nagyobbat vettünk, és tovább tudja használni. Szerintem vagy 0-6 hónapost vegyél, vagy ha számozás szerint veszed, akkor 68-ast.

Mindig cipzárost veszünk, könnyebb és gyorsabb kezelni.

2012. jún. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
oldalt cipzaros, fent patentos, szerintem az a legjobb, de en 62-est vennek, mert bar egy ujszulott alig tud magatol mozogni, megis a lanyom csomot tudott kotni maga korul, aztan meg sirt hogy beszorult, a kisebbel ilyen gondunk nem volt, kb. 3 hos koraig volt jo, bar o 49cm-es volt szuletesekor
2012. jún. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!