Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Titeket mivel tud a két év...

Titeket mivel tud a két év körüli gyereketek kihozni a sodrotokból?Előfordul,hogy kuabálás a vége?

Figyelt kérdés
2021. aug. 26. 17:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*kiabálás
2021. aug. 26. 17:51
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Azzal, hogy elmondom 300x, hogy nem szabad, fejezze be. Kiröhög, és annál jobban csinálja 🤦‍♀️

Igen, van hogy hangosabban rászolok. Ekkor annyi a reakció, elkezd velem ő is kiabálni 🤦‍♀️

Na ilyenkor megy a bünti székre gondolkodni

2021. aug. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem mindig lelkifurdolásom van,ha rá veszelszek. :((Nem tudom eldönteni,hogy ő rossz,vagy én vagyok türelmetlen.Pl.ha sétálni megyünk,nem akar a triciklibe ülni,de a kezemet sem akarja fogni.A kocsik meg ugye jönnek.Na ezen el szokott durrani az agyam.
2021. aug. 26. 17:59
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Kiabàlni nagyon-naguon ritkàn szoktam. De aminèl felmegy a pumpa, hogy nem akar felöltözni.
2021. aug. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

21 hónapos.

Amikor épp készítem a kaját (vagy melegítem) és fejhangon visítva követeli hogy adjuram de azonnal enni akar.

Vagy valami másodpercek alatt bekattan nála, hogy kéri, és nem szól, hanem rögtön a hiszti érte.

Tudom, ez egy ilyen időszak, plusz egy erősen Skorpió gyerekkel van dolgom. Nem egyszerű, de azért nem tarthatatlan a dolog :)

2021. aug. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Semmivel. 2,5.

A figyelemzavaros auti nővére úgy megeddzett, hogy a kicsi semmivel nem tud kiborítani. Nem éri el az ingerküszöböm. A nagytól (6) viszont plafonon vagyok.

2021. aug. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Semmivel. Kiegyensúlyozott, nyugodt kisgyerek. Imádok vele lenni, életem legjobb korszaka, remélem így is marad.
2021. aug. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Amikor nem hagyja abba a hisztit bármit csinálok. Na akkor már volt hogy rákiabáltam.
2021. aug. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

Ha veszélyes dolgot csinál, vagy hiába kérem hagyja abba, mondjuk az ajtó üvegét ne ütögesse fa kockával.

Sajnos a kedvenc szórakozása, hogy idegesít 🤭

2021. aug. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
😅Akkor nem egyedül vagyok.Néha olyan mintha direkt provokálna.Amugy egy tündér..tudom minden korszaknak meg van a maga előnye,hátránya,nehézsége,könnyebbsége.Ez a korszak elég nehéz,mivel szeret ellent mondani.Mindegy hogy mit akarok,ő azért is az ellentétét szeretné.Pl.megyünk sétálni,ő sír hogy autoval akar menni.Ha kocsival megyunk valahova,sír hogy gyalogolni akar.😅🤦Fárasztó nagyon,főleg hogy jön a teso.
2021. aug. 26. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!