Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordulhat olyan, hogy...

Előfordulhat olyan, hogy valakit a terhesség vége felé (pl.37 hét) megvizsgál a doki hüvelyi úton, ami kissé fájdalmas, és ez "beindítja a szülést", egy pár napra rá?

Figyelt kérdés
2008. dec. 11. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 40 héten csinálta a doki, hogy a kezével próbálta tágítani a méhszájat, hogy hátha attól majd elindul a szülés. Ekkor már befektettek a kórházba. Kicsit véreztem, a szülés rá egy napra indult be végül magától. Engem a 37-38 hét környékén azért olyan erősen nem vizsgált a doki, hogy az elindítsa a szülést, de el tudom képzelni, hogy ha a doki nagyon erősen nyulkál, akkor annak lehet szülést beindító következménye.
2008. dec. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem a végén már naponta vizsgáltak, mégsem indult be. Viszont egyik barátnőmnek, vizsgálat közben, a vizsgálóasztalon folyt el a magzatvíz, 39 hetesen.
2008. dec. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 17-re várom a kicsit, de ha akkortájt nem bújik elő, már említette a doki, hogy tud egy kicsit galádkodni, hogy az ünnepeket már otthon tölthessük. A sógornőmnek is csinált valamit az orvosa, ami igencsak fájt neki, és másnap megindult a szülés (mondjuk ő kérte). Én biztos kiakadtam volna, ha a dokim 37 hetesen meg akarta volna indítani a szülést. A terminust szerintem várjuk ki, ha egy mód van rá.
2008. dec. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én április 23-án voltam dokinál.Azt hittem besz@rok,úgy fájt a vizsgálat.A nyákdugóm akkor el is ment.És 25-én megszültem.39.hétre.
2008. dec. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!