Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma elég keveset mozog a pici...

Ma elég keveset mozog a pici ember odabent! Mondták hogy a vége felé már ez előfordulhat! Ez mennyi időt jelenthet még? Jelenthet heteket vagy most már tényleg csak napok kérdése? 38+6 hetes km

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!Hát konkrét választ nem tudok,de ma nekem sem volt a legaktívabb......meglátjuk:))))

Boldog babavárást erre kis időre:)

37+6 km

2009. aug. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mondják, hogy a belassulás a szülés közeledtét jelzi,de én úgy gondolom, hogy ehhez így a 38, hét táján nem kell különösebben nagy jóstehetség...

én ma már be akartam emnni a kórházba megnézetni a kicsimet, mert a nap első felében alig akart moccanni. egyébként negyedik napja alig mocorog (jelzem eddig rengeteget ficergett, olykor pörgött), szardán az nst alatt bírtuk felkelteni.

nem tudom, mi az igazság alapja,mindenestre nem vagy egyedül.

L.38+1

2009. aug. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!