Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves kisgyereknek...

Másfél éves kisgyereknek érdemes télre egybe overált venni, tud benne szabadon mozogni, játszani? Vagy inkább sínadrág+ vastag kabát lenne jó?

Figyelt kérdés
2021. aug. 28. 07:20
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Nekem tavaly még a 2,5 évesnek is az volt. A bölcsiben a legtöbb gyereknek szintén. Tudtak benne mozogni.
2021. aug. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. aug. 28. 08:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly a 2,5 évesemnek már nem egyberészest vettem. Meg is bántam. Alapvetően nem volt vele baj, melegen tartotta. De egy ellenkező gyereket ebbe dupla annyi idő beleimádkozni😅
2021. aug. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom is azt kapott annyi idősen. Most is azt tervezünk neki venni, 2,5 éves.
2021. aug. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nalunk bolcsiben kulon kertek az egybereszes overallt. Oviban is jeleztek, hogy jo lenne.


Amugy az en gyerekem nem igazan szerette, de masfel evesen meg pl hordta. Ovis korara hagytuk el, egy volt, csak szankozashoz, az meg nem volt surun…


Kicsit OFF. Szerintetek mennyiert lehet eladni egy 86-os overalt? 😄

H&M-ben vettuk, hibatlan… biztos van csinosabb darab is, ez tipikus sioverall. Kb. ar erdekelne…

2021. aug. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!