Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Túlzás ilyenkor a harisnya...

Túlzás ilyenkor a harisnya nadrág alá? (3-7éves gyermeknek)

Figyelt kérdés
Nekem eszembe nem jutna de sok ismerosom mar ad. Mas orszagokban ilyen idoben strandolnak a gyerekek, nalunk miert aggodjak tul ennyire?
2021. aug. 29. 06:39
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
64 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Oh nekem van olyan ismerősöm aki mikor az én fiam már rövidbe is izzadt még hosszút adott a gyerekre. 🤷 Gondolom más a hőérzetük vagy nem tudom. Sztem is felesleges még a harisnya.
2021. aug. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Jaj Istenem.Az én lányom két éves,de be is sülne,ha harisnyát adnék rá.😅Nappal még tök jo idő van.
2021. aug. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Kb minuszban kerül elő nálunk a harisnya.

De nekem is van ismerősöm, aki rövid ujjú bodyra még egy hosszú ujjút is adott a kislányra, amikor az enyém egy szál napozóban volt :D

2021. aug. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Csak egy kérdésem van. Mit ad az ilyen ember a gyerekre mínusz 10 fokban? :)))

Kicsire magamtól hosszúujjút adnék hosszúnadrággal, de a 8 évesem tegnap pólóban és mackógatyában volt, a kiskamasz nővére simán sortban.

2021. aug. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Kicsij sokat mozognak, nem kell harisnya. Térdzoknit szoktam hidegben rájuk adni, de most még az sem kell.
2021. aug. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Sokszor én is nézem, hogy most velem van a baj, rajtam poló, gyereken is vagy + egy vékony hosszú ujjúpulcsi, közben az emberek kabátban sétálgatnak mellettünk🤔

A játszón ahol süt a nap egy fa szncs tavasszal pulcsi a gyereken a legtöbb meg bundás overálban, bunda saokában😱

Nekem van hőmérő kint, mert nekem kb mindig melegem van, és bezavarnak a bundások, hogy lehet valamit nem jól érzek😂

2021. aug. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen túlzás.

Bár valamelyik reggel mikor munkába indultam, majd befagyott a...

4 fok volt. 4!!!!

Azért télen 4 fokban nagykabátot vettem fel, de minimum dzsekit.

Most meg gondoltam hősiesen nekivágok a kis farmer kabimban.

Hát nem izzadtam. Viszont délután már melehem volt benne (lusta voltam kézben cipelni)

2021. aug. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
6-os, a nagykabátosok általában korahajnalban indultak el otthonról. Délután, amikor találkozol velük, akkor már hazafelé tartanak, a kabátot azért viselik, mert kényelmetlenebb cipelni, mint hordani, még akkor is, ha túl meleg.
2021. aug. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

A játszóra hajnalba?

Hát én ha felvenném 20 fokba a télikabátot, szét izzadnám magam én még trikóba is ver a víz

2021. aug. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Túlzás. Az én gyerekeim még simán pólóban és rövidnadrágban vannak. És mondjuk tegnap még a Balatonnál strandoltunk. :D
2021. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!