Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Holnaptól már melegebb idõ...

Holnaptól már melegebb idõ lesz. Úgy gondoltam nem adok se téli kabátot, se harisnyát 7 és 8 éves gyernekemnek suliba. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat. :)

2019. febr. 1. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Telikabatot azért még biztosan adok!!

(holnap nincs suli amúgy :D ) Nálunk az overál kerül le így hogy melegebb idő jön .

2019. febr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem lakunk Magyarországon, ott tudom h nincs suli. :) Akkor a többi marad? :)
2019. febr. 1. 14:02
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
És te is előveszed a tavaszi dzsekidet a 2 napos enyhülését? Szerintem a téli kabát maradhat, a harisnyát elhagyhatod.
2019. febr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
?? Nem laktok Magyarországon? Akkor miért releváns hogy mi mit adunk a gyerekre? Itt holnapra 5-10 fokot mond, lehet felétek 25 van :DDD
2019. febr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért ahhoz nem kell fizikusi diploma, hogy egy szülő, egy anya el tudja dönteni, milyen ruhát adjon a gyerekére...

Ha meg nem Mo-on élsz, akkor inkább kérdezd meg a szomszédodat.

2019. febr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván időjárás-függő, ki miként öltöztet, nopláne, ha nem Magyarországon éltek, akkor az itt élő szülők válasza nem releváns, ha nem ugyanolyanok a hőmérsékleti viszonyok. Ettől függetlenül én sosem adok harisnyát ekkora gyerekemre, egyrészt utálja, másrészt kényelmetlen, harmadszor mi a fenét kezdene a suliban vele, ahol meg meleg van (átöltözni meg ilyenkor már nem igen szokás, nem óvoda)de simán jár még télikabátban, annyi, hogy alatta csak trikó, hosszú ujjú póló van, hogy ne legyen ezer réteg. Persze síkabátot már nem adnék rá, de az övé egy közepesen meleg. Nem veszem elő a tavaszit azért, mert itt a melegfront, csak értelemszerűen a rétegeken változtatok.
2019. febr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Melegebb...

Mihez képest? Eddig -25 volt, holnap csak -10?

Szerinted honnan a fészkes fenéből kéne tudnunk, ahol te éppen vagy, ott mi a melegebb?

2019. febr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy ott mennyire lesz meleg de én +10 fokig biztosan télikabátot adnék a gyerekre, maximum a harisnyát mellőzném, ha nincs mínusz. A gyerek könnyebben megfázik +10 fok alatt is mint egy felnőtt, a gyerekeknek jobban kell a rétegesebb öltözet.
2019. febr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!