Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális ezt érezni?

Normális ezt érezni?

Figyelt kérdés
Most lesz kiscsoportos a gyerekem és elképzelni sem tudom, hogy hogyan leszek még nélküle egész nap, mikor eddig minden napom róla szólt évek óta.

2021. aug. 31. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Én 4 éve vagyok itthon a lányommal és nem hiszem, hogy ne találnám fel magam abban a pár órában, amikor végre oviban lesz, takaríts ki holnap úgy, hogy közben nincs folyton a seggedben és nem akar segíteni, nekem már ez is egy felüdülés lesz.
2021. aug. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Én ugyanezt érzem. Nagyon furcsa lesz Nélküle...

Mondjuk nálunk 2 hónap múlva születik a kistesó, úgyhogy dolgom az lesz/van bőven; attól nem félek, hogy nem fogom tudni lekötni magam; de hiányozni fog, hogy nem csacsog, sertepertél majd körülöttem.

2021. aug. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is 4 éve itthon vagyok vele,mellette dolgozom(6 órában),vezetem a háztartást, ettől még ha néha az agyamra is ment nagyon,úgy érzem hiányozni fog.😀
2021. aug. 31. 19:27
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Nyugi kerdezo nem lesz olyan sokat o tavol toled. Amennyit betegek az elejen a honap felet otthon fogja tolteni.

Ertem h hianyozni fog es nehez elengedni oket de ezt a mihez kezdek amig nincs itt ezt nem :) szeretnem hinni h kulon emberi leny is tudok lenni nelkule

2021. aug. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2

Igen,az hogy majd nem lesz kire sasolni hogy éppen milyen galádsagot követ el,vagy hogy meghallgassam a legújabb kitalációt, meséjét.Vagy hogy félbe kell hagyni valamint mert neki ötlete van azonnal 😀

2021. aug. 31. 19:32
 6/8 A kérdező kommentje:

4

Nyilván.Úgy is lett nevelve,de azért én féltem mert valaki idegenre hagyom 23 másik gyerek mellett, és ráadásul volt egy szuper napirendunk és alapvetően jól éltük meg a mindennapi dolgokat.Persze ettől még gyereknek, gyerek a barátja.Csak magamat sajnálom 😂

2021. aug. 31. 20:23
 7/8 anonim ***** válasza:
17%
Ez már a beteges ragaszkodás kategória szvsz.
2021. aug. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Van 2 kistesója már, de így is nagyon fura lesz nélküle. Most kezdi az ovit.
2021. szept. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!