Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen még nem volt pocak...

27 hetesen még nem volt pocak keményedésem, nem volt soha kemény a pocak csak ha baba kitolta valamijét😁..mit kellene olyankor érezni? Nagyon rossz? Derekam az viszont szokott fájni, ilyenkor normális?

Figyelt kérdés
2021. júl. 28. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Miert kellene érezned?

Örülj neki, hogy nincs...

Első terhességemnél 1x nem volt, most 30 hetes vagyok, talán 2x ha éreztem.


Olyan, mintha egy betontömböt cipelnél a hasadba, ami húz lefele.

2021. júl. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első gyereknél én se tudtam milyen csak a szülés napján éreztem először. Most a másodikat várom 30.héttől néha-néha keményedek. De ez is csak a fáradtság miatt. Olyankor több magnézium és elmúlik.

Nekem olyan érzés mintha megfeszülne a hasam. 32+5hkm

2021. júl. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 33 hetes vagyok de még én sem éreztem. Pedig magnéziumot sem szedek.
2021. júl. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
A derekad valószínűleg amiatt fáj, hogy eleve gyenge volt (mint minden második embernek), most szétcsúsznak az ízületek a hormonoktól és nagyobb hasat viszel, amitől másképp tartod magad. Nem normális, de nagyon sokaknak lesz ideiglenes vagy tartós gerincproblémájuk terhesség alatt. Kicsit olyan ez, mint az aranyér, rossz fogak, lábvizesedés... és egyéb népbetegségek - egyik se "normális", de "ez van", a terhességet viszont nem befolyásolja amíg nem kell rá szedni valamit, mert annyira rossz... Ha teheted, nyújtózkodj rendszeres, ne ülj vagy állj sokat, inkább vagy feküdj vagy mozogj, járj valami könnyű átmozgató kismama-tornára, gyógytornára vagy úszásra.
2021. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
derekadra arra sétál mozog,kismaam tornázzál. nem mindenkinek keményedik hasa. kemény pocak az mint 1 kő,és kezedte tudod kopogtatni rajta
2021. júl. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!