Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, mennyire számíthattok...

Anyukák, mennyire számíthattok a férjeitekre gyerek nevelésben?

Figyelt kérdés

2021. szept. 2. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Amennyire ő rám
2021. szept. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenben. Na jó, körmöt még nem vágott 6 év alatt és szülőire én járok. Ha nem tudnám 100 %-ra, hogy elalszik, oda is mehetne. Orvoshoz simán megy a gyerekekkel.
2021. szept. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Hát nem tudom mennyire segít az én esetem. Apuka kamionos csak hétvégén van itthon. És nehéz is válaszolni igazán. Nevelésben vagy lefoglalásban? Nevelésben tartja az én szabályaimat és bár néha én szólok hogy kicsit figyeljen már jobban nevelésben erre arra de ő is kiveszi a részét. A gyerekkel való teendők nem legyen az fürdés vagy játék már más tészta. A fürdés és társainak nem nagyon segít de ha nagyon kell akkor igen. Enni inni simán megoldja. A játék az már nevesebb. Mert nem mindenhez van türelme/kedve de biciklizni focizni társasozni stb simán, néha nyúzni kell hogy meginduljon de hát ez van. Így szeretjük és nem is nyuzza úgy a gyerek mint engem.

DE! 4 hetes a kistesó és a pelenkáuáson és fürdésen kívűl bármit megcsinál vele játszik, sétál, tornáztat, büfiztet. Na jó szoptatni nem tud.

2021. szept. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elején nagyon nehezen rázódott bele. Mondjuk tény, hogy nem túl családbarát munkahelye van. De sok volt a feszkó köztünk amiatt, hogy heti hét napot csak én keltem a nonstop üvöltő babához, én meg már azt sem tudtam mikor milyen napszak van. Őszintén szólva ha anyámék nem a szomszédban élnek akkor lehet, hogy kiadtam volna az útját, de így volt segítségem. Aztán valahogy belejött ő is mire kB 1 éves lett.

Persze az éjszakai ébredések mindig az enyémek maradtak, ő meg sem rezzent ha sírt, alszik mellette simán. De mire egy éves volt már csak ritkán kellett kelni hozzá. Szóval addigra túl voltunk a nehezén, ő pedig nagyon aktív lett körülöttünk. Örülök, hogy nem adtuk fel mert elég klasszul összecsiszolódtunk szülőként is. De azért az igazsághoz hozzá tartozik, hogy több gyereket nem vállalunk. És ebben vastagon benne van, hogy az első évben mennyire nem számíthattam rá.

2021. szept. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenben, kivéve ami alatt fizikailag lehetőségvan elaludni.
2021. szept. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%
Mindenben IS
2021. szept. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Bármiben, igaz, éjjel mindkettőhöz én keltem, amíg kellett, de csak mert úgyis szoptatás miatt ébredtek, abban meg nyilván csak én vagyok kompetens. A körmüket nem meri levágni, mert kicsi a kezük 😂 De ezen kívül mindent is csinál.
2021. szept. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Mindenben. Ő is ugyanolyan teljes értékű szülő, mint én, megcsinál velük/körülöttük abszolút mindent. Nálunk pl a fürdetést és a körömvágást is 95%-ban ő csinálja. Éjszaka én keltem mindig hozzájuk, de ezt pl soha nem is vártam volna el tőle munka mellett. Szerencsére jó alvók mindketten a kezdetektől, így sosem voltam kimerült. 5 éves kisfiú és 1 éves kislány.
2021. szept. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Mindenben!! Egyetlen dolgot nem csinált soha életében: kakás pelust nem cserél. De enélkül tudtam élni:) ezen kívül játszik, tanul velük, viszi őket mindenhova, tehát mindent amire szükségük van fizikailag és lelkileg (es anyagilag) is, megadja nekik.
2021. szept. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!