Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más két éves gyereke hányszor...

Más két éves gyereke hányszor hisztizik egy nap?

Figyelt kérdés

2021. szept. 2. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Az enyém 3-szor is hisztizett, ez a legeslegnehezebb időszak, innen már csak jobb lesz, ha betölti a 3-at, utána már értelmesebben lehet vele beszélni, és jobban lehet rá hatni.
2021. szept. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egész nap bármit kell csinálnia. Szerintem nyertem.
2021. szept. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Havonta egyszer nagyobbat, amúgy nem különösebben hisztiszik.
2021. szept. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Lányom ennyi idősen álló nap és nem nőtte ki 3 évesen, nagyon nem. 3,5 éves volt amikor született a testvére, na utána tartalékolta a nagyját. 5 évesen volt a csúcs, 6 éves korára csitult.

A kisebb most 3 és egy álom. Vannak hisztik, de össze sem hasonlítható.

2021. szept. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Hullámzó. Vannak rosszabb napok, amikor többet, és vannak amikor kevesebbet vagy alig-alig. Ez lehet egy fél perces nyüszítés, de volt hogy levágta magát a nappaliba földre, és ott sírt.

Nem tudom, neked mennyit és hogyan csinálja a gyereked, de kitartást.

Ilyenkor van a határok meghúzása, és még nem tudják a legjobban kifejezni magukat, az érzelmeiket. Ha következetes vagy, akkor ez szép lassan csitulni fog.

2021. szept. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, naponta száznál tovább sosem számoltuk. :-)
2021. szept. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem számolom, bár mi épp benne vagyunk a mélyében. Hamarosan 3 éves lesz, és csak bízni tudok benne, hogy rosszabb nem lesz. Egyébként nem panaszkodom, szerintem nem vészes nálunk a helyzet, de nálunk is vannak nehéz napok.


Mondjuk a leghosszabb mikor semmi sem jó, meg annak ellenkezője sem. De szerencsére ez viszonylag ritka.

2021. szept. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hányszor nem?!
2021. szept. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egész nap, kivéve mikor alszik. De küzdünk az alvással mert ő nem akar aludni.

Nagyon benne vagyunk, nincs olyan nap már hetek óta, hogy nyugalom lenne.

2021. szept. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Még nincs egészen két éves, de most úgy két hete kezdte el a hisztit. Eddig csak sírás volt - bár keserves -, főleg ha fáradt volt és valami nem sikerült neki/elesett/nemet mondtam, de eddig sikerült mindig megvigasztalni, felvenni, megölelni (aztán általában el is aludt a karomban). De sajnos beléptünk a hiszti-korszakba. Ha nem sikerül neki valami, ha megtiltok valamit, ha nem kapja meg a csokoládét a pénztár előtt (eddig ez teljesen rendben volt nála), ha bármire várnia kell, rögtön veti magát a földre és üvölt. Felvenni sem tudom, egyszerűen kitépi magát a kezemből.

Mondjátok, hogy hamar vége lesz, mert fogalmam sincs, mit csinálhatnék vele. Konkrétan meg kell várni, amíg lenyugszik, addig nem is tudom elmozdítani onnan.

2021. szept. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!