Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tennétek, ha valaki...

Mit tennétek, ha valaki odamenne a lányotokhoz az utcán, és megsimogatná a haját? Hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Tehát semmi bántás, csak odasétálna és simogatná a haját? Mi lenne a reakciótok?

2021. szept. 3. 07:32
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Attól függ, hogy ki és milyen szituációban.

Ha kicsik, és egy hasonló korú kisgyerek csinálja barátkozási szándékkal, nem fogom elküldeni a búsba.

Meg a látásból ismert Marika nénit sem a piacon.

Ha viszont egy vadidegen felnőtt, minden előzmény nélkül tenné, "finoman" érdeklődnék nála, hogy mizu?

2021. szept. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Nekem folyamatosan tapogattak ismerős és ismeretlen felnőttek a hajamat gyerekkoromban. Gyűlöltem. Anyukám simán szólt az ilyen taplóknak egy idő után.
2021. szept. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Fuu de utálom, amikor elmegy valaki mellett és az végigsimítja a hajat\feje tetejét. Ez inkább idősebbeknél van, mivel a fejük pont kézmagasságban van, így kihasználják az alkalmat.

Én max, akkor érek a fejükhöz, ha nem figyelnek és nem tudok kitérni előlük. De akkor is csak megérintem, hogy ne koccanjunk.

2021. szept. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem, ez nálam NAGYON NEM. Az egy dolog, hogy ettől én is rosszul vagyok, de a gyerekem is utálja, volt már ilyenre precedens idegentől, húzodott el azonnal és én igyekeztem takarni hogy elmenekülhessen a szituációból. Ezt még sokszor azoktól sem szereti akiket amúgy ismer pedig alapból nem egy gyáva gyerek, nagyon barátságos és bátor. A magam részéről is undorítónak találom ezt a fajta taperolást, éljék ki máson de ne gyerekeken úgyhogy menekülünk ilyen szituációkból, az ilyen emberektől.
2021. szept. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már szóltam ezért, persze kedves hangnemben. Télvíz idején egy legyengült immunrendszerű vénasszony (látásból ismerős) meg akarta puszilni a lányom fejét de én elhúztam a gyereket és megkértem, hogy ne csinálja. Terjednek ilyenkor a betegségek. Furán nézett persze, de ezekkel határozottnak kell lenni, mert nem érzik, hol a határ.
2021. szept. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem üvöltöm le fejét, de azért kedves hangnemben közölném hogy ne csinálja. Különösen igaz ez ha vadidegenről van szó.
2021. szept. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős a gyerek ?

Amúgy beszólnék és mérges lennék. Én utálom ha idegenek hozzá érnek a gyerekeimhez.

2021. szept. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!