Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha felkel éjjel a gyerek...

Ha felkel éjjel a gyerek hogyan altatjátok vissza? Mit csináltok vele? Kiveszitek, megetetitek vagy csak megsimogatjátok?

Figyelt kérdés
Nem vitát akarok kirobbantani csak arra lennék kíváncsi Ti hogy csináljátok, az én lányom egyre gyakrabban kel, olyankor megitatom de nem akarom hogy megszokja és ezután folyamatosan keljen.

2013. aug. 18. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Nyilván teljesen mást csinálok egy 4 hónapossal és egy másfél évessel.
2013. aug. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja bocs lemaradt 16hós
2013. aug. 18. 10:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért te itatod? Fiamnak kb 9-1 hónapos kora óta bent van az innivaló,tehát ha szomjas volt ivott és visszaaludt.Hogyan altatod el este a gyereket,mert nem mindegy.Ha az enyém felkelt már kisebbként is visszatettem az ágyba kapott puszit és visszaaludt.De Ő úgy alszik el 6 hónapos kora óta,hogy fürdés,pizsama puszi,egy-két kedvenc altatódal,elköszönünk és kijövünk.
2013. aug. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*9-10
2013. aug. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha csak sima vízzel itatod, nem fogja megszokni, abban nincs semmi extra. Ha teát vagy tejet adnál neki, az neccesebb lenne, azért érdemes felkelni, mert finom.

Az én kislányom is 16 hónapos, mostanában sajnos ő is sokat nyűglődik éjjel. Általában elég neki annyi, hogy megsimogatom, és visszaalszik, de ha már felállt, akkor nehezebb. Ilyenkor én is megkínálom vízzel, amit vagy elfogad vagy nem, vagy ha nagyon sír, kiveszem és ringatom egy kicsit, de erre ritkán van már szükség szerencsére.

2013. aug. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért én itatom mert nála gyakori az ha ki kell venni annyira sír, van hogy 2órát is fenn van olyan mint aki totál kialudta magát. olyankor a pelust is lecseréljük mert reggelre sokszor átázott már mikor nem tettük meg, közbe megkapja az innivalót és iszik. (végül is nem én itatom de nincs a kiságyába a tea).
2013. aug. 18. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!