Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem pisil az oviba? Van...

Miért nem pisil az oviba? Van olyan hogy vissza tartja és utánna már nem tud pisilni?

Figyelt kérdés
Ma ebéd után haza értünk a fiammal láttam hogy kell pisilnie kocsit olyan is volt a nadrágja és sírt mondta fáj a kukija. Ez kb fél 1-től 3-ig tartott hogy szakasosan sír talán pár csepp pisi jöt. Már felhívtam az orvost is ö azt mondta lehet hólyag hurut. De aztán 3 kor pisilt nagyon sokat szerintem ez egész napi adag volt. És utánna egyből mondta hogy már nem fáj.
2021. szept. 7. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha már kórosan sok vizelet gyűlik össze a hólyagban, a szervezet automatikusan kiengedi, azaz bepisil. Lehet még szorongásból nem tudott az elején pisilni. Arról viszont érdemes lenne beszélni, hogy miért nem pisil az oviban.
2021. szept. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok

Mármint megkérdezni őt, hogy miért nem akart az oviban pisilni.

2021. szept. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Múlthéten kezdte az ovit, eddig minden reggel szépen ment de ma reggel igen csak nyűgös volt nem akart menni. Kérdeztem tőle pisilt e az oviban azt mondta nem sikerült neki. Én arra gondoltam, hogy mikor ki vitték nem kellett neki utánna meg nem szólt csak vissza tartotta.
2021. szept. 7. 15:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vádaskodásból, de esetleg próbálj puhatolózni, nem szóltak-e rá vagy szidták le, mert pisilni akart, és utána nem mert. Lehet nem történt ilyesmi, se sokszor olyan hajmeresztő sztorikat olvasni az ovis dolgokról... nehogy emiatt gondja legyen benn a későbbiekben.
2021. szept. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Azóta hogy van vele?
2021. okt. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2 hetet beteg volt a héten kezdte az ovit most nem mondták hogy nem pislilt volna én meg nem kérdeztem mert beszéltem az orvosunkaln és mondta ne piszkáljuk ezzel fog majd pisilni de fel kell dolgoznia a sok változást
2021. okt. 14. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!