Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem pisil az oviba? Van...

Miért nem pisil az oviba? Van olyan hogy vissza tartja és utánna már nem tud pisilni?

Figyelt kérdés
Ma ebéd után haza értünk a fiammal láttam hogy kell pisilnie kocsit olyan is volt a nadrágja és sírt mondta fáj a kukija. Ez kb fél 1-től 3-ig tartott hogy szakasosan sír talán pár csepp pisi jöt. Már felhívtam az orvost is ö azt mondta lehet hólyag hurut. De aztán 3 kor pisilt nagyon sokat szerintem ez egész napi adag volt. És utánna egyből mondta hogy már nem fáj.
szept. 7. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha már kórosan sok vizelet gyűlik össze a hólyagban, a szervezet automatikusan kiengedi, azaz bepisil. Lehet még szorongásból nem tudott az elején pisilni. Arról viszont érdemes lenne beszélni, hogy miért nem pisil az oviban.
szept. 7. 15:21
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok

Mármint megkérdezni őt, hogy miért nem akart az oviban pisilni.

szept. 7. 15:22
 3/4 A kérdező kommentje:
Múlthéten kezdte az ovit, eddig minden reggel szépen ment de ma reggel igen csak nyűgös volt nem akart menni. Kérdeztem tőle pisilt e az oviban azt mondta nem sikerült neki. Én arra gondoltam, hogy mikor ki vitték nem kellett neki utánna meg nem szólt csak vissza tartotta.
szept. 7. 15:25
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vádaskodásból, de esetleg próbálj puhatolózni, nem szóltak-e rá vagy szidták le, mert pisilni akart, és utána nem mert. Lehet nem történt ilyesmi, se sokszor olyan hajmeresztő sztorikat olvasni az ovis dolgokról... nehogy emiatt gondja legyen benn a későbbiekben.
szept. 7. 15:34
latexre allergiások is használhatják

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!