Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ha még éjjelre pelenkát hordó...

Ha még éjjelre pelenkát hordó gyereketek reggel azzal ébred, hogy nagyon kell pisilnie, akkor elviszitek pisilni, vagy azt mondjátok neki, hogy nyugodtan pisiljen be a pelusba és aludjon vissza?

Figyelt kérdés

2018. nov. 8. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvinném pisilni.
2018. nov. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen kikísérem pisilni. Örülök, hogy végre nincs tele a pelus reggelre.
2018. nov. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Elviszem!

Nem szabad osszezavarni.

6 korul kel az enyem is, aztan 7 ig meg visszaalszik

2018. nov. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván azért szól a gyerek, mert nem akar a pelenkába pisilni. Nem hogy örülnél, hogy szól.

Ha nehezedre esik felkelni, készítsd az ágya mellé a bilit azt reggel majd kiöntöd.

Ha nem érdekel, hogy meddig pelenkás a gyerek. Akkor azt csinálsz, amit akarsz.

2018. nov. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen elviszem pisilni. A legalapvetőbb elvárás a szobatisztaságnál, hogy időben jelezze és tudja is kicsit tartani. Ha azt tanulja meg, hogy ilyenkor van pelus, belepisilhet, akkor egy idő után nem fogja jelezni sem, mert minek?
2018. nov. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Még úgy is viszem reggel pisilni, hogy még nappal se szobatiszta. Egyelőre csak reggel szól, napközben elblicceli. Örülök hát a reggeli jelzésnek és szaladok vele. Akkor is, ha reggel 5-kor ébred erre.
2018. nov. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha éjjel 3-kor jött át, hogy anya gyere velem pisilni, akkor is mentem félálomban.

SOHA nem mondtam ilyet, hogy pisilj a pelenkába. Örültem, ha nem oda akar.

2018. nov. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Én csak autóban mondtam hogy pisiljen bele, de sehol máshol. Otthon persze nem.
2018. nov. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!