Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 hónaposan már lehet egy...

20 hónaposan már lehet egy éjszakára nagymaminál hagyni a gyereket, ha lagziba megyünk?

Figyelt kérdés
Négy lakodalomból háromnál gyerekesen megyünk, egyben viszont szeretnénk maradni. MIlyen tapasztalatok vannak első nagyinál alvás szempontjából?
2010. aug. 31. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a lagzikor aludjon ott legelőször, legyen előtte egy "próba alvás".
2010. aug. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi már előbb is otthagytuk! Bár sokat volt a nagyival mindig. Először nagyi aludt nálunk, nem volt gond.

Már ő is aludt ott, és annyi hogy egész éjszaka (11-ig) "buliztak". Nem volt álmos, mama meg élvezte,hogy a gyerek örül neki hogy nem kell lefeküdni korán. :)

2010. aug. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kislányom 10-én lesz 20 hónapos és már többször aludt anyósoméknál és húgoméknál is. Olyan is volt, hogy egy hétig ott kellett hagyni anyós pajtáséknál, mert beteg voltam és még magamat is alig tudtam ellátni. Ez őt annyira viselte meg, hogy utána azt hitte megint ott hagyom. De ez idővel elmúlik. Mindenesetre én is javaslom a próbaalvást a nagyinál. Egyébként nálunk nem volt gond az elalvással, jól le kell fárasztani.
2010. szept. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!