Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol veszel fehérneműt (zokni,...

Hol veszel fehérneműt (zokni, boxer) kisgyereknek?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki beszólna nem perverzióról van szó…


Egyszerűen csak unom, hogy veszek zoknit 100% pamut jelzéssel, de olyan műszálas, hogy korcsolyázni lehet vele, mert úgy csúszik a padlón…. vagy, ha nem ez, akkor 2 mosás után olyan bolyhos, mintha valami agyonhasznált, elnyűtt darab lenne… Nem 100, 200 Ft-os zoknikat veszek a kínaiban, de annyi pénzt kiadtam már -feleslegesen- hogy az nem igaz.


Boxer…. a legtöbbnek az anyaga olyan vékony, hogy szinte átlátni rajta, pár mosás után már annyira elvékonyodik, hogy kb. használhatatlanná válnak.. darabja meg jó esetben 7-800 Ft, kicsit túlzásnak érzem, hogy pár hétre szólnak.


Fehérneműket sokszor 60 fokon mostam, már áttértem a 40 fokra, de ez sem segít…


2021. szept. 15. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Bármilyen meglepő, az aliról rendelt zoknik bírják nekünk a legjobban, de ezek nem azonosan a kínai boltosokkal, mett ott többnyire magyar és török zoknikkal találkozok.

Az aldis zoknik is elég jók. A lidlösök kevésbé, nálunk nagyon gyorsan fakulnak, bolyhosodnak.

Hm pocsék. Cunda még egész jó.

Boxer tapasztalat még nincs, a fiam kicsi. Bugyiból a hm-es jött be.

2021. szept. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
És hol van 100% pamut zokni gyereknek? Mert én nem találtam se a neten, se máshol, felnőttnek van, gyerek méretben nincsen. Én itt vettem eddig bugyit, zoknit: h and m, sinsay, pepco, c and a.
2021. szept. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
A pepco bugyi nem rossz, már 1 éve hordja és nagyon olcsó volt.
2021. szept. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

H&M zokniai nekünk rettenetesen bolyhosodik, pedig nem olcsók.

Sinsay volt az, ami nagyon műszálas, csúszós.


Lidl-ben boxert vettem korábban, de mostanában nem találok méretet, zoknik meg nekem fura tapintásúak..


Pepco nekem nagyon fura, több darabos zokni csomagban sem ugyan olyanok vannak, van ami hónapokat bír, ami 2 használat után kuka 😀

Aldi-ban, C&A-ban nem vettem még, ezeket megnézem…

2021. szept. 15. 12:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Fiam legtöbb zoknija és boxere is F&F-es (Tesco). Én meg vagyok elégedve velük, nemrég dobtam ki jópár boxert, mert kinőtte őket, de amúgy azon kívül, hogy nyilván kicsit ki voltak már fakulva, semmi bajuk nem volt. Soha nem ment tönkre vagy lett bolyhos egy sem, persze zokni előfordult, hogy kilyukadt, de azért nem 2-3 hét alatt. A "korcsolyázni lehet vele" problémával sem találkoztam még. 😅 Ezen kívül még reserved-ről van pár boxere, azokkal sincs baj.
2021. szept. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!