Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szoktatok adni nagyobb gyereke...

Szoktatok adni nagyobb gyerekeknek ( 2-3 év) néha-néha bébiételt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha úton vagyunk és nincs lehetőség, hogy normálisat egyen, pl strandon, akkor nagyon elvétve igen. Miért:-) ?
2010. aug. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem szoktam. Mindig azt eszi már, amit mi szülők. Ha esetleg olyat főzök amit ő nem szeret, akkor ő kap valami egyszerűt, amit nagyon szeret (pl.: sajtos tészta, halrudacska... stb.)
2010. aug. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fejezzetek le, de igen. 23 hós. Eszik szilárd ételt, majd napi egyszer tuti ráeszik egy üvegeset, mert kevés, amit csipeget. Igy van a súlyánál, így sem túl sok kiló:( 23 hós. Amig megeszi, én adok neki "pòtlásként".
2010. aug. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen szoktam:) szereti is, másrészt van egy kistesója aki most kap gyakran azt is, így a nagyobb is szeretne.

Nem hal bele, eszik mást is.Egészséges dolog úgyhogy néha megeszik egyet egyet:)

2010. aug. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kisfiam kétéves, én gyümölcsdesszerteket szoktam neki adni. Tejérzékeny, de hiányzik neki a joghurt, így ezt kap helyette. Nagyon szereti és szívesen megeszi.
2010. aug. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szoktam. Mindig van itthon pár üveggel, akkor nagyon jól jön mikor nem eszi meg a fiam amit mi. 22 hós

2010. aug. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 2 éves múlt a kisfiam, és amikor nincs úgy étvágya akkor szoktam neki adni gyümiset. Érdekelt, hogy más is van e így ezzel.
2010. aug. 31. 15:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam, mert megeszi amit mi, de ha megszületik a tesó és ha kér majd az övéból később biztos nem mondok neki nemet. Nem lesz tőle baja.:-)
2010. aug. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

11 hónapos kora után soha nem kapott bébikaját! Ha úton vagyunk,minig van nálunk valami harapni való. Egy ilyen korú gyerek már bármit megeszik!

Ha nincs étvágya,(az előfordul nálunk is az 1 és 3 éves lányainknál ) akkor joghurtot vagy kekszet, ha vanitthon,gyümölcsöt kínálok nekik. Ezeket bármikor megeszik.

2010. aug. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!