Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen foglalkoztató füzetet...

Bogus20 kérdése:

Milyen foglalkoztató füzetet ismertek óvodásoknak amiben nem idétlen, felöltöztetett állatfigurák vannak?

Figyelt kérdés
Azon a véleményen vagyok, hogy a kisgyerekeknek bőven elég lenne a valóságot megismerni, viszont a gyerekkönyvek illusztrátorainak gyakran elég beteg a fantáziája és ha ilyet látok szörnyülködöm rajta, hogy miért nem lehet bizonyos dolgokat normálisan elmagyarázni.

#fejlesztés #óvodás #foglalkoztatófüzet #írás olvasás tanulás #gyakorló füzet
2021. szept. 19. 21:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Vannak járművesek is.
2021. szept. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Hejj, de nagyon ráérsz, hallod!
2021. szept. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Sajnálom a gyerekedet... Télapótól, Húsvéti nyuszitól is megfosztottad már?
2021. szept. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Én is felöltöztetett állatfigurás könyveken nőttem fel, és teljesen ép az elmém. Legalábbis eddig senki se panaszkodott, hogy visszamaradott, vagy idióta lennék. Hidd el, a te egyetlen drága magzatod is jó ember lehet anélkül, hogy befolyásolná őt a kerteszgatyás egér vagy a szoknyás süni látványa.
2021. szept. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Montessori anyuka vagy? ott lehet csak a valóságot mutatni, és beszélő állatos mesét nem szabad olvasni
2021. szept. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Igazából te nem is keresel ilyet. Te hangoztatni akarod a véleményedet az illusztrációkról, nemde?
2021. szept. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A kérdésre tudna valaki válaszolni?
2021. szept. 19. 21:41
 8/18 A kérdező kommentje:
Nekem nem tetszenek ezek a könyvek, annyira fáj nektek? Ha már egyszer pénzt adok ki rá, valami értelmeset szeretnék venni.
2021. szept. 19. 21:43
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

Sógornőm ilyen elmeháborodott. A Harry Potter tiltólistás, meg elkapcsolta a minimaxról a tévét, amikor jött a Bibi Blocksberg, mert a boszorkányok nem léteznek, fúj, micsoda marhaság, félni fog tőle a lányom.

Aztán meg leültette a 6 éves gyerekét a Ryan közlegény megmentése elé, mert tanulja meg az a gyerek, hogy a háború valóságos, és el kell kerülni, mert rossz, valamit a Mel Gibson féle Passió elé is, amit én nem bírtam nyitott szemmel végignézni, mondván lássa csak, hogy a mi urunk pontosan mennyit szenvedett miértünk.

Hát bazmeg. Egy kék kertésznadrágos vakondtól még egy gyerek sem kötött ki a pszichiátrián.....

2021. szept. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A gyereknek az okoz kárt, amit csinálsz, ahogy gondolkozol, nem a nadrágos egerek látványa. De nyilván minden hülye szembe jön az autópályán...
2021. szept. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!