Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Társasjáték ötlet 6 évesnek...

Társasjáték ötlet 6 évesnek (fiú)?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem ajánlani társasjátékot?


Olyan kellene, ami izgalmas, akár vicces, sikerélményt is ad, nem unja meg… nem kell, hogy túl komoly legyen, mert igazából ez lesz az első, inkább “játékos” legyen, az sem baj, ha “gyerekes”.


Előny, ha autós, versenyzős, tehát igazi fiús, mert ezek igazán nyerők nála! 🙂


2021. szept. 29. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek esetleg?

[link]

[link]


En 7. Szülinapomra egy ilyet kaptam:)

[link]

2021. szept. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Verdás autóversenyzős társasjátékunk volt itthon, amit szerettek. Neten nem találtam sajnos, de van sok hasonló.

Ami nem társas, de biztos élvezné, az a dupla pályás hotwheels vagy más ilyen dupla körpályás, elketromos-távirányítós autóversenyzős játékok.

Hat éves fiam egyébként a Monopolyért van oda, na meg bármi olyasmiért, amiben sokat lehet számolni meg gondolkodni (Cluedo), meg szerette még tavaly a Brúnó Budapesten könyvek alapján készült társast.

2021. szept. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek, nézem őket! :)


2. esetleg távirányítós játékból tudsz konkrétat linkelni? csak azért kérdezem, mert elég sok fajta van és nehogy gagyit válasszak, hátha neked több tapasztalatod van 🙂

2021. szept. 29. 12:35
 4/4 anonim válasza:

Kingdomino

Aranyásók (3 fő felett sima, két játékossal párbaj)

2021. dec. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!