Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam 19 hónapos pisilés...

Pinky1981 kérdése:

Kisfiam 19 hónapos pisilés után mindig sír, mivel lehet kezelni a felfázást?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

A gyakori vizelési inger és vizelési fájdalom csillapítására sokféle gyógyszer használatos. Kíméletes, mellékhatás nélküli gyógymód a homeopátiás szerek használata, a meleg kamilla- vagy zsályateás ülőfürdő, és meleg vizes borogatás a hasra. A baktériumok kiürítése az orvos által javasolt gyógyszeres kezelés mellett gyorsítható bő folyadékbevitellel. Folyadéknak víz, vízhajtó tea (kamilla, hársfa, petrezselyem), higított gyümölcslé, különösen a fekete áfonya leve, és élőflórás joghurt ajánlott.


Az ellenálló képesség fokozható homeopátiás szerekkel, és olyan immunválaszt serkentő gyógyszerrel, amely a húgyhólyaggyulladást leggyakrabban okozó kórokozok ellen védi a szervezetet.

2010. szept. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el orvoshoz! Vigyél pisi- mintát is! Nem biztos, hogy felfázott, lehet hogy valami húgyúti fertőzése van. ez normális kezelés nélkül a veséjére is húzódhat... Egy kisgyereknél a ilyesmi nem játék! Csinálnak egy vizeletvizsgálatot és majd az orvos eldönti mi a helyes kezelés! Én nem szaladgáltam egyik gyerekemmel se sűrűn az orvoshoz, de ezt nem szabad elbagatellizálni! 4 gyerekes anyuka
2010. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze orvoshoz vidd mindenképp! De évente többször volt, húgyuti,nőgyógyászati,felfázás stb bajom. Almaecetes fürdőt vettem két nap alatt rendbe jött. És azon kívül hogy ezt rendbe tette, rengeteg más pozitív hatása is van.
2010. szept. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!