Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pisilés terén már szobatiszta...

Pisilés terén már szobatiszta a fiam, de két napja hasmenése van, így nem kisgatya, hanem pelus van rajta, és így van, amikor a pisi miatt sem szól. Ez visszaesés vagy természetes ilyenkor?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Szegény gyerek, fogyatékost neveltek belőle. Így már pláne nem fogja tudni, hogy nem a pelusba kéne belekulázni... Inkább szerintem moss, mint, hogy összezavard a kölköt.

Na mindegy, nekem ez a véleményem

13/F

2011. júl. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Így 13 évesen valószínűleg nagyon értesz a témához. Inkább hallgattál volna...


Kedves Kérdező!

Először a hasmenés okának nem ártana utána járni, ilyen melegben veszélyes is lehet, kiszáradhat a gyerek.

Ha elég érett volt ahhoz, hogy félig szobatiszta legyen, nem lesz probléma attól, ha néhány napig pelusban van. Meg lehet egyébként beszélni vele, hogy szóljon, ha pisilni kell, de tapasztalatom szerint a két inger hasmenéskor nem igazan választható el.

2011. júl. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem se tudják különválasztani,mert most volt beteg fiam,ezért kapott antibiotikumot és ettől elég nagy masmesése lett.én visszaadtam rá a pelust,de amikor pisilnie kelett mindig azt mondta hogy anya jön a kaka,ráültünk a wc-re és jött mind a 2.ha amúgy agyilag érett rá,szerintem nem fogja megzavarni,de én ezután levettem róla a pelust,nem baj ha bemegy.
2011. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na, ezt utálom. Mit keres babás oldalon, egy 13 éves gyerek. Akinek még fogalma sincs az életről. Szórakozz máshol, ne itt. Bocsi kérdező. Szóval szerintem sem lesz gond. Ha már nem megy a pocija, újra lehet gatyóba. Lehet, hogy egy picit visszaesik, de hamar újra hozzászokik.
2011. júl. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát mert 13 évesen olyan "érett" Biztosan még Ő is pelenkát hord! :D:D


Kedves Kérdező!


Az első lányunknak is a szobatisztaságra szoktatás alatt volt hasmenése! Én elmagyaráztam Neki,hogy egy "gonosz kis manó bújt a pocakjába,és azért kell a pelus,hogy ha véletlenül nem érünk időben a bilihez,akkor ne a bugyika legyen kakás" Kértem,hogy legyen olyan ügyes,mint eddig,és emlékeztettem,hogy pisilni/kakálni csak a bilibe szabad! Nálunk nem volt probléma,ugyan úgy szólt,és ugyan úgy mentünk a bilire- persze előfordult,hogy későn ért oda, mert hát a hason-mars az hason-mars... de mindent egybe vetve,igyekezett ügyesnek lenni/maradni!

2011. júl. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az elsőre inkább nem is reagálok...


A többieknek köszönöm szépen! Voltunk orvosnál, kapott rá orvosságot, most talán mintha már sűrűbb lenne (kop-kop-kop). Amúgy épp az előbb szólt, hogy pisilni kell, és ma még száraz a pelus, meg tegnap is többször szólt. Nagyon kis ügyes:)

Köszönöm a biztatást!

2011. júl. 9. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!