Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől lehet, hogy a 4 éves...

Mitől lehet, hogy a 4 éves kislányom nyelve folyamatosan kint van, amikor koncentrál?

Figyelt kérdés
Barmit csinal pl rajzol, biciklizik, tancol , vagy olyat jatszik amihez koncentralni kell mindig oldalra dobja a nyelvet es mozgatja . Kicsit aggaszt a dolog . Mire utalhat ez ? Hiaba mondom neki ne nyujtsa ki, ez tudatalatti dolog lehet.
2021. okt. 14. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Az én kisfiam 8 éves és ha koncentrál akkor ugyanígy kint van a nyelve. Apukám szintén ilyen koncentrálás közben☺️Nem hinném hogy gond lenne.
2021. okt. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Én 33 éves vagyok, és szintén hajlamos vagyok kidugni a nyelvem, mikor koncentrálok. Épp azon röhögtünk apjukkal, hogy mindkét gyereknél felfedezhető ez a jó szokásom :D Nem jelent semmit.
2021. okt. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen normális dolog. Tanul, koncentrál. Ha már nem a mozdulatok tanulási folyamatában van, hanem „automatikusan” csinálja, akkor abba fogja hagyni. Gyerekeknél gyakori. Felesleges rászólni, hogy ne csinálja.
2021. okt. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Koncentrál. Ott a lényeg. Biztosan neked is van valamilyen fura szokásod amit nem veszel észre magadon, mert nem oda figyelsz. Kérdezd meg a párod.
2021. okt. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Én is ilyen vagyok 29évesen ,hogy ha nagyon koncentrálok valamire kidugom a byelvem.
2021. okt. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Én dettó ugyanezt csinálom, és köszönöm szépen elég jól vagyok, nincs velem semmi probléma. :D
2021. okt. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt csinálom 30 évesen. 🙂
2021. okt. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Férjem is ezt csinálja koncentrálás kozben, 41 éves.
2021. okt. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!