Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves (lesz 2 hónap múlva)...

3 éves (lesz 2 hónap múlva) kislányomnak tudtok olyan vitamint javasolni, ami használ is?

Figyelt kérdés

Mostanában 2 hetente megbetegszik, bölcsibe jár, tudom, ott elkapja könnyen a másiktól, és azt mondta a dadusa, mikor beteg, ne is adjak neki c vitamint, mert az táplálja a baktériumokat.

Akkor mit adjak neki?

Szedett béres cseppet hónapokig , de nem igazán használt.

Meg mostanában olyan van, hogy belázasodik 2 napra, de semmi más tünete nincsen. Gyerekorvos nem fogadja csak távgyógyít..

Nektek mi vált be milyen vitamin? Holnap megveszem kerüljön bármennyibe. Már nincs nyugodt éjszakám se, attól rettegek mikor lesz megint beteg, a munkahelyemen már kirugással fenyegettek amiért ennyit hiányzok.

Egyébként nagyon sok gyümölcsöt zöldséget eszik.

Köszönöm


2021. okt. 17. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Mi ezeket adjuk, mert ezeket hajlandó megenni:


Marslakócskák

Actival Kid

Provio Multikids

Sambucol bodzaszirup

C-vitamin csepp

D-vitamin csepp

Mannavita sörélesztő pehely (nagyon szereti, olyan sajtos íze van, enyhén ropogós, és csupa B-vitamin, magában szokta kanalazni)


Lehet, hogy soknak tűnik egyszerre, de mióta nyomjuk bele a vitaminokat, még nem volt beteg. Nekünk is a bölcsivel kezdődött a "megfázás", amivel a doki nem tud mit kezdeni, valójában persze tényleg egymás között passzolgatják a vírusokat. A beszoktatás után két hétig volt itthon, fulladozott, annyira köhögött, akkor kezdtük a vitaminpótlást. Sajnos manapság nem sokat tartalmaznak a gyümölcsök, hiába eszik belőle rengeteget.

2021. okt. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Actival Kid és Béres C-vitamin rágótablettát kap + D-vitamint. Legalábbis mi most evvel próbálkozunk. Mi is a sok hiányzással, betegséggel küzdünk egyfolytában, reméljük, ez beválik.
2021. okt. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a multi tabs immuno vált be.
2021. okt. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már mindent adtam, de semmitől sem jobb a helyzet. Ennekellenére persze adom kitartóan, de most épp ötödik hete hiányzik. Kutya baja amúgy, de időnként törölni kell az orrát vagy köhög kettőt és így nem veszik be. Vérlàzító az egész. Senkit nem érdekel mi lesz a szülő állásával, vagy hogy miből élnek meg... a gyerek szociális fejlődéséről nem is beszélve.
2021. okt. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, sajnos mi is hasonlóan járunk. Engem az óvoda felemás hozzáállása bosszant: nem mehet be a gyerek a legkisebb náthával sem, a szülő a kapuban veheti át időpontra a gyerekét, stb - ugyanakkor szerveztek családi napot az óvoda területén (igaz kültéren), a lányom meg mesélte, hogy a beteg kis barátnője bejött pár órára, hogy megünnepeljék a szülinapját (gondolom meg volt rendelve a torta), az óvónők csak akkor nem mennek be, ha éppen félholtak (amit nyilván nem jókedvből tesznek), de másnap már dolgoznak, stb. Vígan adják-veszik egymás között a vírusokat...


A helyzetet jól szemlélteti, hogy múltkor egy csoporttárs anyukájával és a kisfiával találkoztunk, akik szintén sétáltak. Kérdeztem, hogy ezek szerint a kisfiú sem jár oviba...anyuka mondta, hogy igen, beteg vagy mi.... a gyerek meg kb. 35 km/órával repesztett előtte a futóbiciklivel, annyira rosszul volt :)

2021. okt. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!