Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » D.D.Step cipőről mi a vélemény...

D.D.Step cipőről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Őszre szeretnék venni, esős időre, tehát nem béleltet/bundásat.


Elsősorban az érdekel, hogy milyen a minősége? Bőr cipőt szoktunk venni, de volt már olyan, ami pár alkalom után olyan volt, mint agyon használt darab…


A másik a méret. 31-32-es cipőket hord a fiam, de ahogy nézem a m.táblázatot ebből a 34-es is kellene… ilyen kis méretezés lenne?

Ha valakinek épp 30-as körüli méretet hord a gyereke, mérne egyet? Összehasonlítanám..


Akinek van tapasztalata írjon légyszi.


2021. okt. 17. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Rettenet drága. A 27-es méretű kislány bőrcipő 13e volt, míg a saját 45-ös bőr Bugatti bokacsizmám 17e. Agyon van árazva.
2021. okt. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

1, gyerekcipők között kifejezetten olcsónak számít. Főleg, hogy szinte havonta van rá valahol 20 % kedvezmény, így 8 körül már kapni.


Mekkora a lába a gyerekednek (centire)?

Lányomnak 28-as kellett ebből is, mint más márkából.

Csak a barefoot típussal van tapasztalatom, az árához képest jó. Más barefoothoz képest rosszabb, de pl: egy szamostól nem rosszabb. Superfit minőséget nem éri el.

2021. okt. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%
Az is hülye, aki tizenezerért vesz új cipőt a kölöknek amit 1-2 hónap után cserélhetsz.Kétezerért megvan ugyanaz használtan.Csak a fácsés bezzeganyukat lehet ezzel beetetni,akinek apu lapátolja haza a pízt.
2021. okt. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3as en elobb adnek uj kinai cipot a gyerekemte mint hasznalt markasat. Ez olyan mint a fehernemu. Hasznaltat soha soha!
2021. okt. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a D.D Step eddig még mindig jó volt.Nem mondom, amit fél évig hordott azon látszott, de egyet se dobtunk még ki úgy, hogy ne hordta volna méretváltásig,mert kifejezetten jól bírták a strapát, vagyis hazudok, mert 1 db volt amit a kismotorozással szétgyalult kb 1 hónap alatt(amúgy azt 7000 ft vettük akciósan) azt megtanultam hogy kismotorra kell a cipővédő:D

A D.D Step eleje álltalában gumival bevont, hogy lehetőleg ne tudja csak úgy szétrúgni a gyerek az orrát.Mi most egy átmeneti magasabb szárút vettünk neki, pillangószárny van az oldalán.Azt mondta az eladó hogy mérsékelten vízálló.Múltkor esőben én megsétáltattam a tócsákban és bírta a vizet rendesen.Nem ázott be.Ha jól mértem a 28-as cipőnek kb 17.5-18 között valahol van a belső talphossza.

Amúgy nem vagyok bezzeganyu.Vettünk neki már deichmannos cipőt is, egyrészt ég és föld a mozgása bennük, a dd.step javára illetve a deichmannos cipő sem olcsó ha impregnáltatni kell és kb a második alkalommal lerúgta a festéket az orráról a lányom.A deichmannos cipőt kb 2 hónapig használta és kilyukad az orra.A D.D stepet meg méretváltásig rá lehet adni és még akkor is bőven jól néz ki.Aztán máris nem olyan drága mintha kéthavonat adnék ki 6000-8000 ezret cipőre.

2021. okt. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm szépen a válaszokat.

Egyéni, hogy ki mennyit szán egy cipőre. Nem én pontozok lefele, véleményt kértem :)


Én az elejétől fogva megvettem a “normális” cipőket, 10 ezer alatt, ha találtam az max. akkor akciókor volt… a téli cipője is közel 30 ezer lesz, de a szezont biztos kibírja és a lába sem fog fázni. Nem sok cipő, hanem minőségi(bb) kell… DE ez az én véleményem!


20.5-21 cm kell, ami itthon van cipője az 31-es, de este kicsit jobban beleástam magam a témába, lehet pont ez van elméretezve és a D.D.Step a jó 😅

2021. okt. 18. 06:18
 7/7 A kérdező kommentje:

Megnéztem ma boltban a cipőt és meg is mértem. 20,5 cm a orrától a talpbetét végéig és van még 3-4 mm ami a “pereme”, ez a 34-es méret.

Itthoni 31-es is 20,5 😀

2021. okt. 18. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!