Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vélemény erről a cipőről? Ezt...

Vélemény erről a cipőről? Ezt szeretném megvenni, de véleményekre kíváncsi lennék.

Figyelt kérdés
[link]
2021. aug. 1. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Háát... olyan ortopéd-cipőnek néz ki. Bocs.
2021. aug. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kicsit drágának látom
2021. aug. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem tetszik. Ennyi pénzért pláne!

Ezen az áron 2-3 normális cipőt is vehetsz.

2021. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
ennyiért normális cipőt is tudsz venni xd
2021. aug. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy "kissé" Alexander McQueen-utánérzésnek gondolom, némileg olcsóbb (vagy "olcsóbb") kivitelben. De mivel azt is elhordanám, így ezt is. Nekem tetszenek az ilyen bumszlibb és "meredek" cipők.
2021. aug. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is pont az jutott eszembe, mint az utolsónak, hogy Alexander McQueen-stílusú cipő olcsóbban. Nem álmaim lábbelije egyébként, de tetszik, bár szerintem ha neked bejön, akkor mindegy, más mit gondol róla, az a lényeg, hogy te szívesen hordd. :)
2021. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy Lagerfeld, a márkát/minőséget (mint minden esetben) meg kell fizetni. Akinek nem fontos a divat vagy nem igazán ért a divathoz, az nem is fogja értékelni, nem fog neki tetszeni, nem fogja érteni, miért kell ennyit adni egy cipőért stb. Teszem hozzá, Lagerfeld nem is olyan drága, de személy szerint kedvelem. Arra célzom, hogy érdemleges választ az árából kifolyólag sem nagyon fogsz kapni, mert sokan elutasítják kapásból.
2021. aug. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nem tetszik, rá se néztem az árára, szimplán a fazonja, az anyaga, a mintája rossz úgy ahogy van. De ettől függetlenül megveheted, ha neked tetszik.
2021. aug. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!