Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi ideig sír a 2,5 éves...

Mennyi ideig sír a 2,5 éves gyereketek, ha nem az van, amit szeretne?

Figyelt kérdés
Oké, hogy dackorszak, de meddig tart egy-egy kiborulás? Milyen mértékű? Kisfiamnak eddig nem igazán voltak nagy kiborulasok, ma viszont nem engedtem neki valamit, amitől nagyon sírni kezdett, kb 20 percig, utána lassan megnyugodott, de még sokáig mondogatta, meg kicsit még sirdogált is. Hogy kezelitek ezeket a helyzeteket?
2021. okt. 27. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
1 óra vagy fél óra, nagyon kitartó... 3 éves.
2021. okt. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
1-es vagyok. Nincs mit tenni, én megvarom míg abbahagyja, meg vigyázok, hogy ne tegyen kárt magában, mert ilyenkor őrjöng. Közben magammal is foglalkozok, hogy higgadt maradjak, mert legszivesebben orditanek,aminek semmi értelme. (tapasztalat)
2021. okt. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1. gyerek végtelenségig. Se elterelni, se kizökkenteni nem lehetett. A mai napig képes behergelni magát 6 évesen. Ő eltérő fejlődésű.

2. gyerek: könnyen kizökkenthető, meg lehet vele beszélni. Van, hogy nagyon nehezen enged, elég makacs, de nem menthetetlenül.

2021. okt. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
El tudtam terelni a figyelmét, eddig még ennyi ideig nem sírt semmi miatt, de lehet akkor mostantól elő fog ez fordulni máskor is 🤷‍♀️ a kiabálás szerintem sem megoldás, próbálom neki elmagyarázni, hogy mit miért, meg elterelni a figyelmét
2021. okt. 27. 11:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerencsére hamar megnyugszik.

Elég kérnek, hogy figyeljen rán olyankor végig hallgat és vagy sír még pár percig, vagy megfelel a magyarázatom.

2021. okt. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!