Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen volt 3 éves gyereketek...

Milyen volt 3 éves gyereketek első napja az oviban?

Figyelt kérdés
Hogy viselte az elválás ? Tetszett neki a sok játék és a sok gyerek ? Másnap akart oviba menni?
2010. szept. 3. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Az 1. napja jó volt, bár csak 2 órára hagytam ott. Szépen eljátszott, minden rendben volt. Mesélt itthon, tetszett neki. Aztán másnap reggel kitalálta, hogy ő most inkább nem menne. Persze elvittem. Sírt, mikor be kellett mennie, de ahogy hallottam, hamar abba is hagyta. Gondoltam, most csak ebéd után mennék érte. Így 3 órát maradna. De 1,5 órár rá telefonáltak, h menjek érte, mert vígasztalhatatlan, Mikor elhoztam, már semmi baja nem volt. Megbeszéltük a dolgot, mesélt. Már várta, h megint mehessen. Ma reggel megint hisztivel ment be. Csak 1 órára hagytam ott, így jobb volt a helyzet. Kíváncsi vagyok, hogy így 2 nap kihagyás után, hétfőn mi lesz. Egyébként nem egy félénk gyerek, eddig mindig mindnehol jól elvolt. Sokat van nagyszülőknél is, úgyhogy meglepődtem, hogy így reagál.
2010. szept. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első napja annyira jól sikerült, hogy még uzsonna előtt le akartam hozni, de ő még ott akart uzsizni, így fél órát vártam rá. Tegnap már később mentem, de még akkor sem fejezte be az evést, így ma még később megyek majd. Egyébként nem sokat mesélt, az óvónők meg elfoglaltak, csak annyit mondtak, hogy első nap nem aludt, nem sírt, második nap már aludt és utána kicsit sírt. Csak azt nem tudom, hogy eszik e rendesen, sőt, hogy egyáltalán eszik e, mert a ruhája patyolat tiszta, pedig itthon mindig rajta van az étlap.
2010. szept. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!